آخرین آپدیت Halo Infinite در صورتی که کارت گرافیک آنها VRAM کافی نداشته باشد، بازیکنان را قفل می کند

کف دست: اگر Halo Infinite را بازی می‌کردید اما ناگهان متوجه شدید که بعد از آخرین به‌روزرسانی دیگر کار نمی‌کند، در اینجا یک خبر بد وجود دارد: احتمالاً به یک کارت گرافیک جدید نیاز دارید. FPS از زمان راه‌اندازی 4 گیگابایت VRAM درخواست کرده است، اما برخی از بازیکنان دریافتند که هنوز هم می‌توانند آن را با استفاده از کارت‌های گرافیکی که این نیاز را برآورده نمی‌کردند، بازی کنند.

تقریباً پنج سال از عرضه GTX 1050 3GB توسط Nvidia می گذرد، و GTX 1060 3GB حتی قدیمی تر است، با این حال هر دو در میان شرکت کنندگان در نظرسنجی Steam Valve محبوب هستند. با این حال، اگر یکی از این کارت ها را دارید، احتمالاً باید به فکر ارتقاء آن باشید، به خصوص اگر از طرفداران Halo Infinite هستید.

منبع: Reddit از طریق VideoCardz

با این حال، برخی از افراد عنوان 343 Industries را با استفاده از کارت‌هایی که قدرتمندتر از GTX 1050 Ti هستند، اما VRAM کمتری دارند، بازی می‌کردند، مانند نسخه 3 گیگابایتی GTX 1060، که کاربران می‌گویند بازی را با تنظیمات پایین‌تر به خوبی اجرا می‌کرد.

به‌روزرسانی فصل 3: Echoes Within که اوایل این ماه ارائه شد، بزرگ‌ترین به‌روزرسانی چندنفره Halo Infinite است که نقشه‌ها، حالت‌ها و سلاح‌های جدید را به همراه پشتیبانی از ردیابی پرتو به همراه دارد. همانطور که DSO Gaming گزارش می دهد، با وجود اینکه هیچ چیزی در پچ در مورد این محدودیت جدید وجود ندارد، بازی را از کار با کارت های دارای 3 گیگابایت VRAM نیز متوقف می کند – اگرچه 4 گیگابایت حافظه ویدیویی قبلاً حداقل نیاز بود، بنابراین 343 Industries احتمالاً این کار را نکرده است. احساس نیاز به ذکر آن.

بخونید:  Cities: Skylines II اعلام شد که اواخر امسال برای رایانه‌های شخصی و کنسول‌ها عرضه می‌شود

الزام Halo Infinite که یک کارت گرافیک دارای 4 گیگابایت VRAM باشد هم در صفحه فروشگاه مایکروسافت و هم در وب سایت رسمی بازی نشان داده شده است. در Steam، هیچ اشاره ای به مقدار VRAM مورد نیاز نشده است، اما حداقل مورد نیاز به عنوان AMD RX 570 یا Nvidia GTX 1050 Ti ذکر شده است که هر دو دارای 4 گیگابایت حافظه هستند.

پس از آپدیت، هر کسی که بخواهد بازی را با یک کارت ناسازگار بارگذاری کند، متوجه می شود که بازی شروع نمی شود و با پیام زیر مواجه می شود.

اگر به دنبال یک GPU با ارزش عالی هستید، ویژگی Cost Per Frame: Best Value Graphics Cards in Early 2023 را بررسی کنید.منبع