آخرین بسته گرافیکی انویدیا شامل Ghostwire: Tokyo و Doom Eternal است

برای استفاده از بازی‌های رایگان، کاربران باید GeForce Experience را پس از تجهیز یک GPU واجد شرایط نصب کنند، سپس کد بسته را در Account > Redeem وارد کنند. با پیروی از دستورالعمل های باقی مانده، بازی ها را به حساب Steam خود اضافه کنید.منبع

Doom Eternal ابتدا در سال 2020 عرضه شد، اما به‌روزرسانی در سال 2021 ردیابی پرتو و Nvidia DLSS را به بازی اضافه کرد. Ghostwire: Tokyo از زمان انتشار خود در ماه مارس گذشته این ویژگی‌ها را شامل می‌شود. بنچمارک‌ها نشان می‌دهند که هر دو عنوان می‌توانند با هر یک از کارت‌های موجود در این تبلیغات، عملکرد خوب تا عالی داشته باشند، حتی در 4K با ردیابی پرتو بسته به تنظیمات DLSS.

به طور خلاصه: Nvidia اولین بسته کارت گرافیک خود را در سال 2022 راه اندازی کرده است، درست زمانی که به نظر می رسد کمبود GPU در حال کاهش است. گنجاندن این بازی‌های رایگان Bethesda Softworks باید پردازنده‌های گرافیکی Ampere پیشرفته انویدیا را برای کاربرانی که به دنبال استفاده از قیمت‌های اخیر و در دسترس بودن بالاتر هستند، جذاب‌تر کند.

خرید این پردازنده‌های گرافیکی در اواخر سال گذشته دشوار و پرهزینه بود، اما اکنون می‌توانید آنها را در MSRP یا نزدیک به آن پیدا کنید. کارت واجد شرایط پایین ترین سطح – 3080 – از 700 دلار شروع می شود. این تبلیغات برای خرید در Amazon، B&H، Canada Computers، Memory Express، Micro Center، Newegg (ایالات متحده و کانادا) و Central Computers اعمال می شود.

بخونید:  دولت بریتانیا متا را مجبور به فروش Giphy می کند

انویدیا می‌گوید آخرین باندل آن چهار بازی را با خرید کارت‌های RTX 3080، 3080 Ti، 3090، 3090 Ti یا سیستم‌هایی که حاوی این کارت‌ها هستند، در اختیار بازیکنان قرار می‌دهد. در واقعیت، این فقط دو بازی و دو نسخه الحاقی برای یک بازی است – کدهای Steam برای Doom Eternal با هر دو بسته DLC و Ghostwire: Tokyo که اخیراً منتشر شده است، با ارزش 120 دلار.