آخرین به روز رسانی Nvidia GeForce Experience مشکلات عملکرد بازی ویندوز 11 22H2 را برطرف می کند

NVIDIA GeForce Experience 3.26 BETA در دسترس است و برای کاربران Microsoft Windows 11 22H2 توصیه می شود. این به‌روزرسانی مشکلات مربوط به عملکرد را برطرف می‌کند که ممکن است برخی از کاربران پس از به‌روزرسانی مشاهده کنند.
… از اینجا دانلود کنید: https://t.co/ifYtZgddOv
… نکات مهم انتشار: https://t.co/Ak9VWUsKwR pic.twitter.com/XzvZApU8Yt

— مراقبت از مشتری NVIDIA (@nvidiacc) 23 سپتامبر 2022

انویدیا می نویسد که انتظار می رود نسخه غیر بتا GeForce Experience 3.26 در این هفته منتشر شود. ضبط 8K 60 فریم در ثانیه HDR ShadowPlay را برای کارت‌های RTX 4000 آینده، تنظیمات بهینه برای 51 بازی و رفع اشکال دیگر اضافه می‌کند.

مشکلات عملکرد بازی 22H2 فقط در رایانه‌های شخصی مجهز به پردازنده‌های گرافیکی Nvidia ظاهر شد. اکنون تیم سبز تأیید کرده است که برنامه Nvidia GeForce Experience دلیل آن است، اگرچه هرگز به جزئیات پرداخته نشده است.

مایکروسافت هفته گذشته به‌روزرسانی ویندوز 11 2022 را که با نام به‌روزرسانی 22H2 نیز شناخته می‌شود، در بیش از 190 کشور جهان عرضه کرد و چندین به‌روزرسانی و ویژگی‌های جدید را در جدیدترین سیستم عامل این شرکت معرفی کرد. اما برخی از موارد اضافه شده ناخواسته نیز وجود داشت.

TL;DR: انویدیا به مشکلات عملکرد بازی ناشی از آپدیت 22H2 ویندوز 11 که هفته گذشته گزارش شده بود، پاسخ داده است. این شرکت تأیید کرده است که نرم افزار Nvidia GeForce Experience پشت این مشکلات است، اما به روز رسانی به آخرین نسخه بتا آنها را برطرف می کند.

راه دیگر برای به روز رسانی برنامه از درون خود GeForce Experience است. این را می توان با رفتن به بخش تنظیمات و انتخاب “فعال کردن ویژگی های آزمایشی” انجام داد. انویدیا توصیه می کند برنامه را ببندید، 30 ثانیه منتظر بمانید، سپس راه اندازی مجدد کنید، که به طور خودکار برنامه را به آخرین نسخه به روز می کند.

انویدیا می‌نویسد که راه‌حل غیر از حذف نصب به‌روزرسانی 22H2، ارتقای GeForce Experience به آخرین نسخه نسخه 3.26 است. دو راه برای انجام این کار وجود دارد: نصب کننده v.3.26 را به صورت دستی دانلود کنید که با استفاده از این فایل اجرایی می توانید این کار را انجام دهید و نرم افزار را نصب کنید.

همانطور که همیشه در مورد به‌روزرسانی‌ها اتفاق می‌افتد، ویندوز 11 22H2 باعث ایجاد مشکلاتی در سیستم برای برخی از کاربران از جمله صفحه آبی مرگ در طول فرآیند نصب شد. همچنین گزارش‌های زیادی از سوی کسانی که 22H2 را نصب کرده‌اند، وجود دارد که ادعا می‌کنند این به‌روزرسانی باعث ایجاد نرخ فریم ناپایدار در بازی‌ها شده است – یک نفر گفت که کندی سرعت آنقدر بد است که بازی‌هایشان غیرقابل پخش است. ما همچنین شنیدیم که G-Sync و صدای بازی تحت تأثیر قرار گرفته است.

منبع