آخرین تبلیغ کپکام Resident Evil 4 Remake تجربیات من را با نسخه نمایشی کاملاً خلاصه می کند

من را یک whiney b***h یا هر چیز دیگری صدا بزنید—من دموی Resident Evil 4 را سرگرم کننده ندیدم. اگر بخواهم آن را توصیف کنم، مثل این است که کپکام می‌خواست دستش را در یک بازی شبیه به Souls امتحان کند، اما به طرز بدی شکست خورد.

من طرفدار زیادی از بازی های نوع Demon Souls نیستم. یا شاید من خیلی پیر هستم و حوصله منحنی یادگیری را ندارم. من به سرعت از تماشای نمایشگرهای بارگذاری یا پیاده روی در مناطقی که قبلاً ده ها بار از آن عبور کرده ام خسته می شوم، اما شاید بازی با نسخه نمایشی متفاوت باشد. بررسی های اولیه خوبی دریافت می کند، بنابراین شاید من آن را اشتباه بازی می کردم. متأسفانه، نسخه نمایشی من را خاموش کرد، بنابراین من پولم را برای چیز دیگری پس انداز می کنم.

مهمات یا بسیار محدود است یا به خوبی پنهان شده است. من قبل از صدها مرگ مهمات زیادی پیدا نکردم. بنابراین برای رویارویی با انبوهی از روستاییان در پایان دمو، اساساً نباید در مسیر خود به آنجا به هیچ فرد آلوده شلیک کنید، که، صادقانه بگوییم، این کار جالبی نیست.

شما قرار است بتوانید دشمنان را در صورت خم شدن و پشت سر آنها مخفیانه بکشید، که من دوست دارم. مشکل این است که من هرگز نتوانستم آن را به یک قتل مخفیانه وادار کنم. نمی‌دانم موقعیت‌یابی باید درست باشد یا نه، اما هر بار که تلاش می‌کردم، در نهایت با روستاییان غوغا می‌کردم و به همه بدهای اطراف هشدار می‌دادم.

به طور خلاصه: Resident Evil 4 Remake روز جمعه عرضه می شود. Capcom برای جشن گرفتن آخرین تریلر/ویدئوی بازاریابی آن را در آخر هفته منتشر کرد. این یک برنامه تلویزیونی انیمه ساختگی با عنوان دست و پا گیر “رزیدنت اویل 4 انیمیشن PV Resident Evil Masterpiece Theatre – “Leon and the Mysterious Village” EP 1 است.”

بخونید:  DLSS 3.1 SDK انویدیا بهبود عملکرد، سفارشی‌سازی و به‌روزرسانی خودکار را اضافه می‌کند.

کنترل‌ها سخت هستند، به‌ویژه زمانی که هدف را هدف قرار می‌دهید، که عملاً برای حفظ مهمات لازم است، زیرا انداختن دشمن دو ضربه به سر می‌برد. این شما را مجبور می کند که زیاد از چاقوی خود استفاده کنید، که وقتی یک به یک با یک فرد آلوده روبرو می شوید اما بیش از یک یا دو نفر درگیر می شوید سرگرم کننده است – آن را فراموش کنید.

این کلیپ کمتر از یک دقیقه است، اما من احساس می‌کنم که بازی را به‌طور کامل خلاصه می‌کند – تا زمانی که محصول نهایی به‌اندازه دمویی که اخیرا منتشر شده سخت باشد. بعد از تماشای ویدیوی زیر آن را خراب می کنم.

هنوز هم می‌توانید نسخه‌ی نمایشی را روی پلی‌استیشن، ایکس‌باکس و رایانه‌های شخصی قبل از خرید آن امتحان کنید، که به شدت توصیه می‌کنم. شما ممکن است بخواهید یک راهنما برای این مورد داشته باشید. Resident Evil 4 Remake در 24 مارس بر روی تمامی پلتفرم ها عرضه می شود.منبع

آن ویدیوی کوتاه به صورت کمدی تجربیات من با نسخه ی نمایشی RE4 را در بر می گیرد. از میان چند زامبی نسبتاً آسان برای کشتن یا فرار از زامبی ها راه خود را طی کنید تا با گروهی برخورد کنید که نه مهمات و نه مکانیزم بازی برای مبارزه با آنها دارید. یک تبر به سر، یک چنگال به روده یا هر روش دیگر برای مردن ببرید و بازی را تمام کنید.

این “اپیزود” افتتاحیه لئون را به دهکده ای پر از افراد آلوده در جستجوی اشلی دنبال می کند. این فیلم کوتاه توسط استودیوی معروف انیمیشن Nippon Animation ساخته شده است. صداگذاری آن به زبان ژاپنی است، اما Capcom به اندازه کافی لطف کرد و نسخه ای با زیرنویس انگلیسی منتشر کرد.

بخونید:  کیا شروع به کنار زدن پرده SUV 2024 EV9 خود کرده است