آدیداس هدفون های خورشیدی با عمر باتری 80 ساعت را به نمایش گذاشت

هدبند نورگیر همچنین دارای یک نشانگر برای کمک به تشخیص قوی ترین منبع نور برای تولید قوی ترین شارژ است.

به طور خلاصه: آدیداس یک جفت هدفون بی سیم با انرژی خورشیدی را با عمر باتری تا 80 ساعت معرفی کرده است. Adidas RPT-02 SOL از فناوری سلول خورشیدی Powerfoyle از Exeger در بالای هدبند استفاده می کند که می تواند همه اشکال نور را به انرژی تبدیل کند. این بدان معنی است که می توان آنها را به طور مداوم در خارج از طریق نور طبیعی یا داخل خانه با نور مصنوعی شارژ کرد.

در مورد عمر باتری، آدیداس ادعا می کند که قوطی ها می توانند پس از خاموش شدن چراغ ها تا 80 ساعت پخش را ارائه دهند. وقتی در معرض نور قرار می گیرید، می توانید به زمان پخش نامحدودی نزدیک شوید (البته بسته به شرایط نوری). تعویض سیمی از طریق USB-C انجام می شود و شارژ کامل آن تقریباً دو ساعت طول می کشد.

هدفون بی سیم آدیداس RPT-02 SOL اکنون با قیمت 229 دلار قابل پیش خرید است و در 24 آگوست ارسال می شود.

قوطی های روی گوش درایورهای دینامیک 45 میلی متری با پاسخ فرکانسی 20 هرتز تا 20 کیلوهرتز را بسته بندی می کنند و به صورت بی سیم از طریق بلوتوث 5.2 با برد حداکثر 33 فوت متصل می شوند. یک دستگیره کنترل پنج جهته جفت شدن و روشن/خاموش کردن و همچنین کنترل های اصلی موسیقی را انجام می دهد، اما برای کنترل حداکثری، می خواهید هدفون را با برنامه موبایل آدیداس جفت کنید. یک میکروفون داخلی امکان تعامل با دستیار صوتی را فراهم می کند.

بخونید:  سونی ممکن است مجبور شود قیمت PSVR 2 را پس از عرضه کند آن کاهش دهد
این هدفون دارای استاندارد IPX4 در برابر پاشیدن مایعات است و در رنگ‌های خاکستری یا زرد موجود است. آدیداس خاطرنشان می کند که 51 درصد از هدفون ها حاوی پلاستیک است که 87 درصد آن بازیافت می شود. علاوه بر این، هدبند داخلی و بالشتک های گوش قابل جدا شدن و شستشو هستند، به این معنی که تا زمانی که آنها را تمیز نگه دارید، بوها نباید نگران کننده باشند.

اگر به دنبال چیزی با کیفیت تر هستید، هدفون بی سیم جدید سنهایزر Momentum 4 ارزش دیدن را دارد. قوطی های روگوشی تنها 60 ساعت عمر باتری دارند، اما از شارژ سریع پشتیبانی می کنند و با یک کیف حمل دستی همراه با چند لوازم جانبی اضافی عرضه می شوند. آنها حدود 120 دلار بیشتر از قوطی های آدیداس به شما پس می دهند.منبع