آمازون تلاش می‌کند تا ترول‌های حلقه‌های قدرت را با تأخیر ۳ روزه در بازبینی متوقف کند


در متن: کاربرانی که نظرات خود را در Amazon Prime Video ارسال می کنند باید 72 ساعت منتظر بمانند تا آنها ظاهر شوند زیرا این شرکت به دنبال مبارزه با مشکل بمباران نقد است. این سیاست در 12 آگوست معرفی شد، اما اخیراً پس از اولین نمایش The Lord of the Rings: The Rings of Power، که بازخوردهای منفی زیادی در مورد بازیگران مختلف خود در نقش الف ها، کوتوله ها و الف ها دریافت کرده است، مورد توجه قرار گرفته است. سایر نژادهای سرزمین میانه

آمازون بی سر و صدا تاخیر 3 روزه بررسی را در زمانی که راه اندازی مجدد A League of Their Own خود را راه اندازی کرد، معرفی کرد، که نقد نیز بمباران شد. Rings of Power چیزی مشابه را تجربه کرده است: در Rotten Tomatoes، امتیاز 84٪ از منتقدان و 37٪ از نظرات ارسال شده توسط کاربران را دارد.

منتقدان و مصرف‌کنندگانی که دیدگاه‌های مخالفی در مورد کیفیت یک فیلم یا نمایش دارند، مطمئنا چیز جدیدی نیست – فیلم Don’t Look Up Netflix یک مثال خوب از آن است – و برخی از کاربران سایت از داستان و بازی The Rings of Power شکایت دارند، اما تعداد زیادی از آنها وجود دارد. انتقادات بر روی انتخاب بازیگران و اینکه چگونه به دیدگاه تالکین احترام نمی گذارد.

آمازون به Variety گفت که دوره 72 ساعته برای تأیید اینکه یک نما از یک کاربر واقعی است و نه از یک ربات یا یک ترول (نسخه آنلاین) استفاده می شود. به نظر می رسد که در حال کار است زیرا A League of their Own دارای امتیاز 4.3 از 5 ستاره در Prime Video است.

آمازون می‌گوید که دو قسمت راه‌اندازی ارباب حلقه‌ها: حلقه‌های قدرت ۲۵ میلیون بیننده در سراسر جهان را در ۲۴ ساعت اول خود جذب کرد و آن را به بزرگترین نمایش پرایم ویدیو تبدیل کرد. با توجه به اینکه 465 میلیون دلار برای فصل اول سریال هزینه کرده است، بدون شک این شرکت از این ارقام راضی خواهد بود.

سایر سایت های بررسی سیاست های مختلفی برای کاهش بمب گذاری های بازبینی دارند. متاکریتیک اجازه نداد نظرات در 36 ساعت اول عرضه بازی ارسال شود، احتمالاً به دلیل لو رفتن جزئیات داستان بازی The Last of Us Part 2 قبل از ورود، در حالی که Rotten Tomatoes اجازه نقد فیلم هایی را که منتشر نشده اند را نمی دهد. .منبع