آموزش کسب درآمد با استخراج ارز دیجیتال (با کامپیوتر و لپتاپ شخصی)

اگر دوست دارید این نوشتار را داشته باشید و مایل به دریافت اطلاعات بسیار بیشتر در مورد مجله خبری mycpu لطفا به بازدید از وب سایت ما.

برداشت را میتوانید مستقیما به کیف پول خود انجام دهید و آنرا نگهداری کنید و یا اینکه مستقیما بیتکوین را به سایت localbitcoins ارسال نمایید و آنرا به ریال تبدیل کنید. CryptoTab به عنوان یک اکستنشن (افزونه کروم) روی مرورگر Google chrome کامپیوتر یا لپ تاپ نصب میشود و با آن میتوانید بدون نیاز به نصب نرم افزار، به استخراج ارز دیجیتال بپردازید. همانطور که بارها اشاره کردهایم، درآمد از استخراج ارز دیجیتال با کامپیوتر خانگی بسیار پایین است ولی میتوانید با معرفی CryptoTab به سایرین، مقداری پورسانت بابت استخراج آنها بدست آورید. به نظر من کار بسیار اشتباه و مضحکی هستش که بخوایم با سیستم خانگی استخراج انجام بدیم . من در سایت ثبت نام کرده ام و نرم افزار هم با هش ریت 250 داره کار میکنه برای اتریوم . سلام.من چطور میتونم چند کامپیوتر را زیر مجموعه خودم بکنم و کار استخراج رو هم زمان جلو ببرم؟ اما برای تبدیل مونرو به بیتکوین، یک صرافی پرطرفدار با نام Changelly وجود دارد که در آن میتوان ارزهای بیت کوین، اتریوم (Ethereum)، مونرو (Monero)، زد کش (Zcash)، دش (Dash)، ریپل (Ripple)، استیم (Steem) را به هم تبدیل کنید. این مقدار بعد از تایید به مقدار روبروی نام ارز (مثلا Monero) که در شکل بالا صفر است اضافه میشود.

پس از اجرا با صفحهای مطابق شکل زیر روبرو خواهید شد. کافیست ایمیلی که با آن در سایت Minergate عضو شدهاید را وارد کنید و روی دکمه Start mining نمایید. وقتی حداقل به این مقادیر رسیدید، میتوانید در داشبورد حساب کاربریتان در سایت minergate روی دکمه Withdraw کلیک کنید و با وارد کردن آدرس کیف پول تان، ارز موردنظر را به کیف پول منتقل کنید. حداقل برداشت در حال حاضر 0.00041 بیتکوین است ولی ممکن است این رقم در آینده فرق کند. در صورتی که سایرین را به این سیستم معرفی نکنید رسیدن به حداقل برداشت، مشکل خواهد بود. 2 – اصلیترین روش برای کسب درآمد مجله خبری mycpu معرفی سایرین است. به این سوال که چه کامپیوتر یا لپتاپی مناسب است واقعا پاسخی نمیتوان داد چون هر کامپیوتر قدرت پردازش متفاوتی دارد. Pool : نشان دهنده جمع قدرت استخراج در آن استخر است که معمولا با واحد MH/s یعنی مگا هش بر ثانیه نوشته شده است. H/s : نشان دهنده همان نرخ هش (Hash Rate) است که سیستم شما با آن در حال استخراج ارز موردنظر میباشد. توجه داشته باشید که باید با جیمیل خودتان وارد حساب کاربری شوید.

بخونید:  آموزش فیوچرز کوینکس (صفر تا صد) + آموزش تصویری و ویدئویی -ایران ارز دیجیتال
توجه کنید که استخراج ارز دیجیتال با کامپیوتر و لپ تاپ شخصی، درآمدزایی چندانی ندارد و صرفا به عنوان یک تجربه و آشنایی اولیه با ارزهای دیجیتال مطرح میشود. در صورتی که ارزهای دیگری غیر از مونرو را با استفاده از این نرم افزار استخراج کردید میتوانید آنها را از طریق سایت مستقیما به حساب صرافیهای آنلاین انتقال دهید و آنها را بیتکوین تبدیل کنید سپس بیتکوین را مطابق این راهنما بفروشید. چون وقتی IPیران میفتد تمام استخراج ها وتعادل را صفر میکند؟ بیت کوین چگونه کار میکند؟ سلام آیا بینت کوین نیاز به وصل بودن اینترنت دارد؟ Merged mining : این گزینه به شما اجازه میدهد علاوه بر استخراج ارز اصلی، دو ارز فانتوم کوین (Fantomcoin (FCN)) و مونتاورده (MonetaVerde (MCN)) را نیز بدون کم شدن نرخ هش استخراج کنید. سایت Minergate یک واسط بین استخراجکنندگان، صرافیها و صاحبان گروههای استخراج (Mining Pool) است و کار استخراج ارزهای مختلف را برای افراد عادی بسیار آسان کرده است. برای سودآور بودن استخراج ارز سخت افزار قدرتمند موردنیاز است. 1 – مرورگر مخصوص استخراج ارز را دانلود کرده و نصب کنید.

سلام، لطفا در مورد ارز ایرانی Parsicoin توضیح بدین. سلام، مونرو در این سایتها معامله میشه. برخیها فقط به کسب بیتکوین رایگان و سایر ارزها از سایتها میپردازند که البته مقادیر ناچیزی است. این کامپیوترها و سرورها که تنظیمات خاصی لازم دارند، براساس قدرت پردازش، سختافزار و نرمافزاری که دارند میتوانند این ارزها را استخراج کنند. CPU MINING : اگر زیر این گزینه سبز شده باشد، نشان دهنده این است که استخراج از طریق استفاده از قدرت CPU سیستم شما در حال انجام است. در این هنگام میتوان با کم کردن استفاده از هستههای CPU ، کارهای دیگرتان را با لپ تاپ یا کامپیوتر انجام دهید. اروری که دیدید مربوط به آنتی ویروس یا نرم افزار امنیتی سیستم شماست که اجازه اجراشدن به ماینر رو نمیده. نرم افزار امنیتی احتمالا آنتی ویروس سیستم باشه. پس از دانلود نرم افزار که حجمی پایینتر از 20 مگابایت دارد، آنرا روی سیستمتان نصب کنید.

بخونید:  ازمون انلاین ایین نامه ️ پاسخ ها