آنالوگ در حال انجام آخرین تولید کلون های SNES و Genesis خود است

در همین حال، بسته آداپتور کارتریج جیبی از تاریخ 21 اکتبر برای پیش‌سفارش در دسترس خواهد بود. این بسته شامل سه آداپتور است که از کارتریج‌های TurboGrafx-16، PC Engine، SuperGrafx، Neo Geo Pocket، Neo Geo Pocket Color و Atari Lynx پشتیبانی می‌کند. قیمت آن 99.99 دلار خواهد بود و انتظار می رود در سه ماهه سوم سال آینده عرضه شود.منبع

به طور خلاصه: سازنده سخت‌افزار بازی‌های یکپارچهسازی با سیستمعامل آنالوگ آخرین نسخه تولید کنسول‌های محبوب Super Nt و Mega Sg خود را اعلام کرده است. Super Nt و Mega Sg به ترتیب نسخه های پس از فروش سیستم سرگرمی Super Nintendo و Sega Mega Drive (Genesis) هستند. این کنسول‌های بازسازی‌شده با استفاده از FPGA ساخته شده‌اند، به این معنی که هیچ شبیه‌سازی و تاخیری وجود ندارد. هر دو خروجی با کیفیت 1080p از طریق HDMI و پشتیبانی از صدای 16 بیتی 48 کیلوهرتز.

در اخبار مرتبط، آنالوگ گفت که 95 درصد از پیش‌سفارش‌های دستگاه جیبی آن قبل از پایان سال 2022 ارسال می‌شود. به ما گفته می‌شود که تمام سفارش‌های باقی‌مانده در اسرع وقت در سال 2023 انجام خواهند شد. کسانی که پیش‌سفارش‌های معلق دارند، می‌توانند وضعیت انجام را در صفحه وضعیت سفارش پیوند شده از ایمیل‌های تأیید، بررسی کنند.

علاقه مندان می توانند برای اطلاعیه های سهام در وب سایت آنالوگ ثبت نام کنند. با این حال، برای یک انتظار طولانی آماده باشید، زیرا آنالوگ انتظار ندارد این آخرین دسته از کنسول ها را تا سه ماهه چهارم سال 2023 ارسال کند و با این فرض که تاخیر پیش بینی نشده ای وجود ندارد.

بخونید:  مایکروسافت در حال آزمایش ویژگی Edge است که نوار وظیفه دوم را به ویندوز اضافه می کند

آنالوگ Super Nt Classic، SF (طرح رنگ Super Famicom) و Super Nt Black از 28 اکتبر با قیمت 199.99 دلار برای پیش خرید در دسترس خواهند بود. متأسفانه، نسخه شفاف قبلی متوقف شده است.

این دستگاه ها با کارتریج های اصلی بازی و لوازم جانبی و همچنین کنترلرهای بی سیم 8Bitdo سازگار هستند. Mega Sg با استفاده از کانکتور لبه خود با Sega CD سازگار است، اما نه با 32X زیرا از یک کابل پچ برای اتصال به کنسول اصلی استفاده می کند.

Mega Sg آنالوگ (نسخه های آمریکایی، ژاپنی و اروپایی) نیز در تاریخ 28 اکتبر با قیمت 199.99 دلار برای هر کدام به فروش می رسد. نوع تمام سفید، مانند Super Nt شفاف، نیز برای همیشه متوقف شده است.