از این شبیه سازی 50 دلاری Apple Watch Ultra دوری کنید


خط پایین: شرکت فناوری هندی Pebble یک شبیه‌سازی Apple Watch Ultra را راه‌اندازی کرده است که تقریباً شبیه به معامله واقعی است – حداقل در رندرهای وب‌سایت خود. به نظر می رسد، دلیل خوبی وجود دارد که آنها بسیار شبیه به نظر می رسند.

Pebble Cosmos Engage دارای صفحه نمایش 1.95 اینچی IPS همیشه روشن با وضوح 320 در 385 پیکسل با 600 نیت روشنایی است که در یک بدنه کاملاً فلزی و ضد ضربه تنظیم شده است. Pebble ادعا می کند که این پوشیدنی علاوه بر این دارای شارژ بی سیم، تماس بلوتوث پیشرفته، حالت های ورزشی متعدد، رتبه IP67، عمر باتری تا پنج روز و موارد دیگر است.

این باندهای مختلفی ارائه می شود که اکثر آنها شبیه محصولات اصلی اپل هستند (باز هم در رندرهای آنلاین). قیمت؟ 3999 روپیه، که کمتر از 50 دلار است. برای مقایسه، اپل واچ اولترا ۷۹۹ دلار قیمت دارد.

وب سایت Pebble در نگاه اول نیمه قابل ارائه به نظر می رسد، اما با نگاهی دقیق تر به زودی متوجه خواهید شد که چه خبر است. آنها عکس‌های اپل، والمارت و سایر وب‌سایت‌ها را برداشتند و آن‌ها را برای برآورده کردن نیازهای خود ویرایش کردند.

Pebble همچنین یک سری از ساعت استاندارد اپل به نام Pebble Frost را به قیمت 2199 روپیه یا حدود 27 دلار به فروش می رساند. ادعا می کند که دارای صفحه نمایش 1.87 اینچی HD و چندین سنسور سطح بالا و ویژگی های نظارتی است.

همچنین لازم به ذکر است که این Pebble همان استارت آپی نیست که یک دهه پیش به شروع جنبش مدرن ساعت های هوشمند کمک کرد. این شرکت در نهایت با ۲۳ میلیون دلار جذب فیت بیت شد. چند سال بعد، گوگل Fitbit را به قیمت 2.1 میلیارد دلار خریداری کرد.

شما آزاد هستید که پول خود را برای هر چیزی که صلاح می‌دانید خرج کنید، اما انتظار نداشته باشید که Pebble چیزی شبیه به یک اپل واچ اولترا واقعی را با این قیمت ارائه دهد. تصاویر ویرایش شده ضعیف باید دلیل کافی برای دوری از این شرکت باشد. در حالی که کیفیت کلون‌ها در طول سال‌ها بهبود یافته است، آنها هنوز هم واقعی نیستند. و چه کسی می داند که چه اتفاقی برای همه داده های شخصی که بر روی دستگاه بارگذاری می کنید، می افتد.منبع