از دست ندهید: Microsoft Office Professional فقط با 39 دلار

در حالی که جایگزین‌های رایگانی مانند LibreOffice وجود دارد، این معامله، داشتن قوی‌ترین، پر ویژگی‌ترین و جذاب‌ترین مجموعه بهره‌وری را با هزینه‌ای یک‌باره، بی‌معنا می‌سازد.

پاورپوینت ویژگی‌های جدید ضبط نمایش اسلاید را معرفی کرده است که امکان ضبط ویدیوی ارائه‌دهنده، ضبط جوهر، و ضبط اشاره گر لیزری را فراهم می‌کند. در اکسل، XLOOKUP امکان جستجوی ردیف به ردیف در یک جدول یا محدوده سلولی را فراهم می‌کند، در حالی که آرایه‌های پویا و نماهای صفحه، نماهای سفارشی کاربرگ شما را بدون ایجاد اختلال در سایرین ایجاد می‌کنند. با پشتیبانی از فرمت OpenDocument v1.3، ابزارهای طراحی و جوهر به روز شده و موارد دیگر، عملکرد و پایداری بهبود یافته در همه برنامه ها وجود دارد.

این یک خرید یک بار است، به این معنی که هیچ اشتراک یا هزینه ای تکرار نمی شود. برای استفاده در یک رایانه شخصی یا مک در خانه یا محل کار، به مجموعه Microsoft Office دسترسی خواهید داشت. پس از خرید، کلید مجوز نرم افزار آفیس شما فوراً برای دانلود و نصب در دسترس شما قرار می گیرد. این معامله از طریق مشارکت یک شریک رسمی مایکروسافت امکان پذیر شده است.

این مجموعه همچنین با سبکی تمیزتر، نماد نگاری تک خطی، گوشه‌های پنجره نرم‌تر، پشتیبانی از DPI بالا و حالت‌های روشن و تاریک در همه برنامه‌های آفیس، به‌روز شده است. حالت تاریک در Word نه تنها نوار ابزار تاریک بلکه در صورت تمایل یک بوم تاریک را نیز فراهم می کند.

Microsoft Office Professional 2021 دارای چندین ویژگی جدید است که آن را حتی قدرتمندتر و کاربر پسندتر از همیشه می کند. هم‌اکنون در ورد، اکسل و پاورپوینت امکان نویسندگی هم‌زمان وجود دارد و به چندین کاربر امکان می‌دهد به طور همزمان روی یک سند همکاری کنند. این همکاری یکپارچه نیاز به تبادل ایمیل طولانی را از بین می برد و کارایی را در محل کار ارتقا می دهد.

بخونید:  Can You Build a Gaming PC for $1,000?

با Microsoft Office Professional 2021، می توانید وظایف را در Word با استفاده از ماکروها خودکار کنید، کارایی پاورپوینت خود را با نکات و میانبرها بهبود بخشید و ارائه های خیره کننده ای با نمودارها، نمودارها و جداول ایجاد کنید. اکسل به سادگی یکی از مفیدترین ابزارهایی است که تاکنون ایجاد شده است.

این پیشنهاد با زمان محدود را از دست ندهید و بهره وری خود را با Microsoft Office Professional 2021 با تنها 39 دلار افزایش دهید.منبع

مایکروسافت آفیس برای بیش از 30 سال استاندارد صنعتی برای بهره وری بوده است و اکنون شما این فرصت را دارید که آخرین نسخه را با قیمتی بی نظیر داشته باشید. برای مدت محدودی، می توانید مجوز مادام العمر Microsoft Office Professional 2021 را فقط با 39 دلار دریافت کنید. این قرارداد برای کاربران ویندوز و macOS در دسترس است و شامل تمام ابزارهای ضروری مانند Word، Excel، PowerPoint، Outlook، Access، Publisher و OneNote است.