استریم برای اولین بار کابل را شکست و بیشترین سهم را از تماشای تلویزیون تا به امروز به خود اختصاص داد

پخش جریانی 34.8 درصد از کل مصرف تلویزیون در ماه گذشته را به خود اختصاص داده است که با فاصله کمی از سهم 34.4 درصدی کابل فاصله دارد. تماشای پخش 21.6 درصد از پای را به خود اختصاص داده است.

اعتبار تصویر: آماتور هابمنبع

غول های استریمینگ از جمله نتفلیکس، هولو، پرایم ویدیو و یوتیوب همگی در ماه جولای به اوج جدیدی رسیدند.

استفاده از استریم نسبت به ژوئن 3.2 درصد و نسبت به سال گذشته 22.6 درصد رشد داشته است. میزان استفاده از کابل نسبت به ژوئن دو درصد و نسبت به سال گذشته 8.9 درصد کاهش داشت، در حالی که حجم پخش 3.7 درصد نسبت به ماه قبل و 9.8 درصد نسبت به جولای 2021 کاهش یافت. نسبت به ماه قبل و مدت مشابه سال قبل.

چه اتفاقی افتاده؟ استریمینگ بیشترین سهم تماشای تلویزیون را در ماه جولای برای اولین بار از آن خود کرد. طبق داده‌های جدید تجزیه و تحلیل ماهانه نیلسن از پلتفرم‌های تحویل تلویزیون، بیننده‌های جریانی در گذشته از تماشای پخش پیشی گرفته‌اند، اما این اولین باری است که استریمینگ نیز از کابل پیشی گرفته است.

Hulu از فصل جدید Only Murders in the Building و اولین فیلم The Bear شاهد تقویت شد. سریال جدید The Terminal List و قسمت‌های جدید پسران در سرویس استریم آمازون بیش از هشت میلیارد دقیقه تماشا کردند.

داده های نیلسن نشان می دهد که مخاطبان در ماه ژوئیه به طور متوسط ​​190.9 میلیارد دقیقه در هفته محتوای استریم تماشا کرده اند. بدون احتساب یک هفته در دسامبر 2021، هفته های ژوئیه 2022 بیشترین حجم پخش جریانی را نشان می دهد که Nielsen تا به حال ثبت کرده است.

بینندگان نتفلیکس در ماه گذشته نزدیک به 18 میلیارد دقیقه Stranger Things را تماشا کردند و The Umbrella Academy و Virgin River نزدیک به 11 میلیارد دقیقه دیگر را مشاهده کردند. از طرف فیلم، هیولای دریا و مرد خاکستری بیش از پنج میلیارد دقیقه به مجموع نتفلیکس اضافه کردند.

کاهش سرعت محتوای جدید در تلویزیون سنتی و همچنین کاهش برنامه های ورزشی نیز به پخش جریانی کمک کرد. با این حال، با نزدیک شدن فصل های فوتبال حرفه ای و دانشگاهی، موقعیت پخش جریانی در بالای تپه می تواند کوتاه مدت باشد.