استودیوی بازی سازی اوکراینی از قرعه کشی برای قرار دادن پیام سفارشی بر روی گلوله توپخانه ارتش دفاع می کند

Frogwares می گوید چهار نفر از اعضای تیم آن در ارتش خدمت می کنند و در حال حاضر در شرق کشور مستقر هستند. چندین کارمند نیز اعضای گروه های مختلف کمک های بشردوستانه در لهستان و اوکراین هستند. این استودیو گفت که در حالی که اوضاع اخیراً پایدارتر شده است، کار در یک منطقه جنگ زده هنوز دشوار است.

این استودیو در نامه ای به PC Gamer گفت: “لطفا درک کنید که ما به عنوان یک تیم به معنای واقعی کلمه در مرکز این جنگ هستیم.” “ما افرادی را در تیم خود داریم که خانه هایشان زیر ویرانه بمباران شده است. برخی از ما بستگان خود را از دست داده ایم. برخی از ما در مناطق اشغالی مانند خرسون هستیم که در آن تلاش می کنند شهر را ضمیمه کنند. [to] بگو الان یک شهر روسیه است. ما اعضای تیمی داریم که در نزدیکی بوچا زندگی می کردند. ما اعضای تیمی داریم که در سال 2014 از خانه های خود در دونباس گریختند و سپس مجبور شدند دوباره در سال 2022 فرار کنند. دیگران فعالانه در حال مبارزه هستند. برخی دیگر مجبور شده اند به کشورهای اطراف اتحادیه اروپا فرار کنند و خانواده های خود را که نتوانسته اند با آنها بیایند، پشت سر بگذارند.”

Sherlock Holmes: The Awakened قرار است در فوریه 2023 وارد بازار شود، اگرچه Frogwares اشاره می کند که وضعیت در اوکراین ممکن است شاهد تغییر تاریخ انتشار باشد.

منبع

یک سرباز ناشناس در این ویدئو می گوید: “ما مشتاقانه منتظر ارسال این محموله های ویژه برای مهمانان ناخواسته خود هستیم.”

یکی از کاربران توییتر نوشت: “آن گلوله شانسی ندارد که در کنار یک غیرنظامی فرود بیاید، این ماهیت تاسف بار توپخانه است. پس یک سری از مردم، پول خود را اهدا کنید تا متنی ترسناک روی چیزی بنویسید که باعث مرگ برخی از بچه ها می شود.”

برندگان هر کدام عکسی از پیام خود را روی پوسته ای که با افتخار توسط سربازان ما ارائه شده است، دریافت خواهند کرد. pic.twitter.com/b7vAYEui4N

– Frogwares (@Frogwares) 1 سپتامبر 2022

ما عصبانی هستیم. صدمه دیده ایم. تمام زندگی ما به خاطر پوتین که از واژه نازی به عنوان سوت سگ علیه کل جمعیت ما استفاده کرد و نیروهایش را به داخل فرستاد، به جهنم انداخته شد.

پاسخ دیگری شکایت کرد که “این یک ایده وحشتناک است. مهم نیست که در این درگیری چه کسی درست یا نادرست است، شما گیمرها را تشویق می کنید که بخشی از خشونت باشند.”

ارتش اوکراین از زمان شروع جنگ با نوشتن پیام های سفارشی روی توپخانه پول جمع آوری کرده است. افزودن پیام به مهمات سنتی است که به گذشته های دور باز می گردد و به ویژه در طول جنگ جهانی دوم محبوبیت زیادی داشت. اما این ترفیع مقداری پسرفت ایجاد می کند

این استودیو به سه نفر تصادفی که پست آن را لایک و بازتوییت می کنند، این فرصت را می دهد تا یک پیام سفارشی روی یک گلوله توپخانه 152 میلی متری هویتزر نوشته شود، که توسط گردان تهاجمی 24 جدای اوکراین علیه نیروهای مهاجم روسیه استفاده خواهد شد.