استودیو پشت مقدمه Secret Invasion تولید شده توسط هوش مصنوعی از کار دفاع می کند

ممکن است سلیم از طرفداران هوش مصنوعی باشد، اما همانطور که قبلاً بارها دیده‌ایم وقتی از ابزارهای مولد به این روش استفاده می‌شود، مردم از ظاهر آن راضی نیستند. شکایات شامل مظنونین معمولی مانند استفاده از هوش مصنوعی در مشاغل انسانی، موضوع سرقت ادبی بالقوه ناشی از آموزش این سیستم ها در مورد کارهای دیگر و استفاده از آن چیزی بیشتر از یک طرح صرفه جویی در پول است، اما اکثر مردم می گویند که مقدمه به سادگی انجام نمی شود. خوب به نظر نمی رسند

این شرکت افزود که از ابزارهای هوش مصنوعی موجود و سفارشی برای ایجاد ویژگی ها و حرکات شخصیت ها در افتتاحیه استفاده کرده است، اما کل تولید سکانس شامل هنرمندان سنتی، انیماتورها، آهنگسازان و غیره است.

به نظر می رسد به استودیو متد واگذار شده است. من واقعاً نگران تأثیرات این هستم.

– جف سیمپسون (@jeffsimpsonkh) 21 ژوئن 2023

سلیم اعتراف کرد که «واقعاً نمی‌داند» هوش مصنوعی چگونه کار می‌کند، اما می‌گوید استفاده از آن در چارچوب نمایش بسیار مناسب بود. “وقتی با فروشندگان هوش مصنوعی تماس گرفتیم، این بخشی از آن بود – دقیقاً از تغییر شکل، هویت جهانی Skrull بیرون آمد، می دانید؟ چه کسی این کار را انجام داده است؟ این کیست؟” سلیم گفت.

Polygon با کارگردان و تهیه‌کننده اجرایی Secret Invasion، علی سلیم صحبت کرد و او تأیید کرد که سکانس مقدماتی سه‌گانه سریال توسط استودیو متد و با استفاده از هوش مصنوعی طراحی شده است.

کارگردان توضیح داد: “ما با آنها در مورد ایده‌ها، مضامین و کلمات صحبت می‌کردیم و سپس کامپیوتر خاموش می‌شد و کاری انجام می‌داد. و سپس می‌توانستیم آن را با استفاده از کلمات کمی تغییر دهیم و تغییر می‌کرد.”

بخونید:  نحوه دانلود فیلم از یوتیوب، تیک تاک و اینستاگرام

استودیو متد در پاسخ به نگرانی شغلی به هالیوود ریپورتر گفت که هیچ شغلی با استفاده از ابزارهای هوش مصنوعی که مکمل و کمک به تیم‌های خلاق است جایگزین نشده است.

منبع

یک سیب زمینی داغ: بار دیگر، یک شرکت اعتراف کرد که از هوش مصنوعی برای یک کار استفاده کرده است و بار دیگر، مردم از این موضوع عصبانی هستند. به همین مناسبت، این سکانس آغازین نمایش جدید Disney+ Marvel Secret Invasion است که توسط هوش مصنوعی تولید شده است. با این حال، استودیو پشت آن اصرار دارد که استفاده از این ابزار به قیمت شغل هنرمندان تمام نشده است.

این افشاگری در زمانی صورت می‌گیرد که مارول هنوز با انتقادهایی روبرو است که به هنرمندان VFX وارد می‌کند، بنابراین استفاده از هوش مصنوعی به تصویر غول سرگرمی کمکی نمی‌کند.

متد استودیوز در بیانیه‌ای گفت: «تأکید بر این نکته ضروری است که در حالی که مؤلفه هوش مصنوعی نتایج بهینه را ارائه می‌دهد، هوش مصنوعی تنها یک ابزار در میان مجموعه ابزارهایی است که هنرمندان ما استفاده می‌کنند».