اسپیس ایکس برای ساخت اسباب‌بازی‌ها و وسایل کلکسیونی با ماتل قرارداد چند ساله امضا کرد

اعتبار تصویر: CollectSpaceمنبع

احتمالاً خط کلکسیونی شامل محصولات دقیق تر با برچسب قیمت برتر خواهد بود. آیا یک اکشن فیگور ایلان ماسک ممکن است در خط لوله باشد؟

برایان بجلد، معاون اسپیس ایکس، گفت که مشتاقانه منتظر همکاری با Mattel برای کمک به الهام بخشیدن به نسل بعدی کاوشگران و علاقمندان فضایی هستند.

به طور خلاصه: Mattel قراردادی چند ساله با SpaceX امضا کرده است تا خطی از اسباب‌بازی‌ها و وسایل کلکسیونی با الهام از ستاره‌ها ایجاد کند که در سال 2023 عرضه خواهند شد. Mattel همچنین محصولات کلکسیونی را از طریق پلتفرم همکاری و مستقیم به مصرف کننده خود، Mattel Creations، راه اندازی خواهد کرد. شرایط مالی این معامله علنی نشد.

اسپیس ایکس در حال حاضر انواع مختلفی از کالاهای مارک دار را در وب سایت خود می فروشد، اما بیشتر آنها محصولات پوشاک هستند.

جزئیات اندک هستند، اما احتمالاً می توان حدس زد که خط Matchbox موشک های مختلف SpaceX را به تصویر می کشد. حتی ممکن است آثار عجیب‌تری مانند ماهواره‌های Starlink یا کپسول‌های خدمه ببینیم.

Found یک ویژگی TechSpot است که در آن ما چیزهای هوشمندانه، خنده دار یا جالب دیگری را از سراسر وب به اشتراک می گذاریم.

Hot Wheels، یکی از دیگر برندهای اسباب‌بازی متل، قبلاً یک ماکت از تسلا رودستر تولید کرده است که اسپیس ایکس در سال 2018 به فضا پرتاب کرد. این مجموعه شامل یک مانکن با لباس فضایی در صندلی راننده است که اسپیس ایکس آن را استارمن نامیده است، درست مانند چیز واقعی Hot Wheels همچنین نسخه مینیاتوری مریخ نورد استقامتی را تولید کرد که در سال 2021 بر روی سیاره سرخ فرود آمد.

بخونید:  AMD با 7950X در LN2 رکورد جهانی پردازنده های 16 هسته ای در Cinebench را شکست.

این همکاری در 20 جولای، که پنجاه و سومین سالگرد فرود آپولو 11 روی ماه بود، اعلام شد.