اسکنر FastFoto اپسون کار کوتاهی برای دیجیتالی کردن چاپ می کند

برداشت سردبیر: من چندین آلبوم و جعبه عکس های خانوادگی شل را در طول سال ها به ارث برده ام. آنها به دور از آسیب در گاوصندوق من در کنار سایر اسناد و یادگاری های مهم قرار دارند، اما در برخی مواقع، من می خواهم آنها را برای حفظ و ارجاع آسان تر، دیجیتالی کنم. PCMag اخیراً نگاهی به اسکنر انداخته است که می تواند نیازهای من را برآورده کند، اما مطمئن نیستم که بخواهم هزینه پذیرش را بپردازم.

بزرگترین مانع در اینجا قیمت است. ۵۹۹ دلار برای خرید سخت‌افزاری که احتمالاً پس از اسکن در مجموعه فعلی‌تان خاموش می‌شود، هزینه زیادی است، اما شاید بتوانید با ارائه دیجیتالی کردن عکس‌ها برای دوستان و خانواده با هزینه‌ای ناچیز، بخشی از هزینه را جبران کنید. برای مرجع، یک سرویس حفاظتی محبوب 0.25 دلار برای هر اسکن در 300 نقطه در اینچ هزینه دریافت می کند. به صورت اختیاری، می‌توانید یک خرید گروهی راه‌اندازی کنید که در آن تعداد انگشت شماری از دوستان یا اعضای خانواده شرکت کنند تا هزینه دستگاه را در ازای استفاده از آن تقسیم کنند.

خاطرات قیمتی ندارند و اگر قبل از اینکه فرصتی برای پشتیبان‌گیری دیجیتالی از آن‌ها داشته باشید، اتفاقی برای چاپ‌هایتان بیفتد، به خودتان لگد می‌زنید که فرصت را از دست داده‌اید.

در تنظیمات پیش‌فرض 300 dpi، اپسون می‌تواند حدود یک عکس را در هر ثانیه اسکن کند. تا 600 نقطه در اینچ بالا بیاورید و تقریباً سه ثانیه در هر چاپ نگاه می کنید. در 1200 نقطه در اینچ، در هر اسکن حدود 10 ثانیه منتظر خواهید بود. من گمان می‌کنم که اکثر آنها با تنظیمات پیش‌فرض اجرا می‌شوند، اما دیگران مانند من بالاترین کیفیت ممکن را برای اهداف حفظ انتخاب می‌کنند.

اعتبار تصویر: سوزی هیزل وودمنبع

Epson FastFoto 680W تقریباً به اندازه یک توستر است و وزن آن تقریباً به اندازه یک گالن شیر است. این اسکنر برای اسکن پرینت‌های 4×6 یا 5×7 اینچی بهینه شده است، اما می‌تواند بیشتر هر چیزی را تا اندازه 8.5×11 اینچ اسکن کند. .