ال جی پلتفرم NFT را به تلویزیون های هوشمند خود اضافه می کند

LG Electronics در ماه ژانویه از LG Art Lab رونمایی کرد. در آن زمان، OpenSea، بزرگترین بازار NFT جهان، حدود 58780 کاربر فعال داشت. این رقم در 27 اوت به 23,620 کاهش یافته بود. ارقام حجم معاملات حتی بیشتر سقوط کرده است، از اوج 400 میلیون دلار در 1 می به 5 میلیون دلار در 28 اوت – کاهش 99 درصدی. همچنین در ماه جولای شنیدیم که OpenSea 20 درصد از نیروی کار خود را به دلیل اقتصاد آشفته و زمستان کریپتو کاهش داده است.

NFT ها را می توان با استفاده از Wallypto، کیف پول رمزنگاری LG برای گوشی های هوشمند که ماه گذشته در نسخه بتا راه اندازی شد، خریداری کرد. فرآیند خرید شامل اسکن یک کد QR است که روی صفحه تلویزیون ظاهر می‌شود و سپس خرید را با استفاده از Wallypto روی تلفن تکمیل می‌کند. با این حال، ابتدا باید مقداری سکه USD (USDC) داشته باشید.

ال‌جی می‌گوید: «برای کمک به کاربران برای به دست آوردن درک عمیق‌تر از NFT‌های مورد علاقه‌شان و ذهن خلاق پشت آن‌ها، این پلتفرم همچنین توضیحات آثار هنری آموزنده و فیلم‌های کوتاهی را ارائه می‌کند که فرآیندهای خلاقانه هنرمندان را روشن می‌کند.» «کاربران می‌توانند هر هنرمند را در ویژگی نمایه برنامه دنبال کنند و درباره آن بیشتر بیاموزند، و حتی این فرصت را خواهند داشت که در رویدادهای هنری آتی تحت حمایت ال‌جی با برخی از آنها ملاقات کنند».

چه اتفاقی افتاده؟ با وجود کاهش علاقه عمومی به NFT ها و کاهش 99 درصدی تراکنش های OpenSea از ماه مه، ال جی توکن های غیر قابل تعویض را به تلویزیون های هوشمند خود می آورد. دارندگان تلویزیون‌های ال‌جی که دارای webOS 5.0 یا جدیدتر هستند، می‌توانند به پلتفرم آزمایشگاه هنر ال‌جی دسترسی داشته باشند و به آنها امکان می‌دهد «اثر هنری باکیفیت» را مستقیماً از تلویزیون‌ها کشف، خرید، فروش و مبادله کنند.

اگر تلویزیون ال‌جی سازگار دارید، در ایالات متحده زندگی می‌کنید و می‌خواهید به بازار دسترسی داشته باشید، برنامه را می‌توانید از صفحه اصلی تلویزیون دانلود کنید. هنوز هیچ NFT در دسترس نیست. اولین قطره‌ها، مجموعه‌ای از مجسمه‌ساز بری ایکس بال، در 22 سپتامبر فرود می‌آیند. LG می‌گوید تعداد بیشتری به صورت ماهانه اضافه خواهد شد.

ال‌جی در حال پیوستن به رقیب فناوری محلی سامسونگ در ارائه NFT از طریق تلویزیون‌های خود است. سازنده Galaxy در ماه ژانویه اعلام کرد که ویژگی های NFT را به جدیدترین مجموعه های خود از جمله مدل های Micro LED و Neo QLED اضافه خواهد کرد.



منبع

NFTهای متعلق به آنها که قابل معامله هستند، در بخش مجموعه من قابل مشاهده خواهند بود. همچنین می‌توانید آن‌ها را در زمانی که از دستگاه استفاده نمی‌کنید، روی تلویزیون نمایش دهید.

پلتفرم آزمایشگاه هنری ال جی با همکاری شبکه هدرا ساخته شده است. از یک جایگزین بلاک چین به نام هشگراف استفاده می کند و خود را به عنوان «کاربردی ترین، پایدارترین دفتر کل عمومی سازمانی برای اقتصاد غیرمتمرکز» توصیف می کند.