انواع دریچه کولر بهترین دریچه کولر

از دیگر مزایای استفاده از دریچه چوبی، خنک ماندن آن در اکثر مواقع است. از این جهت این دریچه به شکل بهتری هوای خنک را از درون کانال به محوطه بیرونی منتقل می‌کند. برای رنگ کردن مدل های آلومینیومی از رنگ معمولی استفاده می‌شود. در صورت استفاده از دریچه‌های چوبی و یا پلاستیک برای کانال کولر نیازی به رنگ کردن آن نخواهد بود. از مزایای دریچه‌های آلومینیومی می‌توان به عدم گرم شدن آن‌ها اشاره کرد. این موضوع به انتقال دمای خنک از کولر به درون محوطه کمک بیشتری می‌کند.

دریچه های کولر آبی را می توان هم برای کولر استفاده نمود و هم برای دستگاه های داکت اسپلیت فن کوئل و… استفاده نمود. قیمت دقیق دریچه کانال کولر آبی، به جنس و ابعاد و همچنین دمپر دار و بدون دمپر آن آن وابسته می باشد. اما بطور کلی دریچه کولر آبی آلومینیومی نسبت به دریچه های گالوانیزه گران تر بوده و بدیهی است که دریچه های هوشمند به دلیل تکنولوژی که در آن بکار رفته، قیمت بیشتری دارند. یکی دیگر از محصولات شرکت تهویه نو،دریچه کانال کولر آبی چوبیمی باشد که به دلیل شکل ظاهری نظر مشتریان را به خود جلب می نماید.

درباره محصول

از این رو حتما به مراکز معتبر مراجعه کرده تا با قیمت مناسب محصولی مرغوب را خریداری کنید. در گذشته که وسایل سرمایشی و گرمایشی تنوع بالایی نداشتند و بیشتر افراد از کولر آبی استفاده می‌کنند دریچه کولر آبی مورد استفاده قرار می‌گرفت. این دریچه‌ها از جنس آلومینیوم یا آهن ساخته شده و قابلیت تغییر جهت هوا، مسدود کردن و … را داشتند. امروزه نیز برای محل‌هایی که از کولر آبی و کانال کشی استفاده شود از این نوع دریچه استفاده می‌شود. اینکه بدانید از کجا باید دریچه کولر بخرید ممکن است گاهی چالش برانگیز باشد.

بخونید:  معرفی رشته بیوتکنولوژی از طریق گفت‌و‌گو با دانشجویان

از خصوصیات مشخص این محصول این ماست که هوا را با زاویه فقط به سمت پایین هدایت می کند. دریچه های کولر خطی نیز می توانند با دمپر و یا بدون دمپر استفاده شوند. قیمت دریچه کولر خطی آلومینیومی نسبت به قیمت دریچه های طرح جدید بیشتر است و دلیل آن نیز وزن بیشتر آلومینیوم به کار رفته در آن است.

دریچه کولر چهارگوش (کلاف باز)

این محصول در تالارهای مجلل،هتل ها،سالن های همایش و بسیاری از محیط های بزرگ استفاده می شود. دریچه کولرهای سقفی در نوع های مختلفی تولید و مورد استفاده ی مردم قرار می گیرند. دریچه کولر خطی ثابت، دریچه کولر مشبک و یا لانه زنبوری، دریچه کولرهای چهارطرفه و دریچه کولرهای سه طرفه به منظور نصب در سقف طراحی شده اند. در واقع اولین موضوع درتعیین قیمت دریچه کولر آهنی نوعِ متریال و ضخامت ورقِ مصرفی می باشد.

ساختار قاب این دریچه کولر از ورق روغنی به عرض ۳ سانت ساخته می شود. بعد از اندازه گیری های لازم می توان اقدام به جانمایی پره های عمودی در جلوی آن نمود. دمپر ها به حالت قالب های قاشقی ساخته می شود که به یک دسته دمپر بر روی نمای فریم متصل و بصورت همزمان باز یا بسته می شود. دریچه کولر 29این نوع دریچه در سیستم های گرمایشی یا سرمایشی بدون محدودیت قابل استفاده می شود. این دریچه از جنس پروفیل آلومینیوم ساخته می شود و دارای دمپر برای امکان تنظیم فشار هوا یا امکان انسداد ورود هوا را می دهد. قاب این دریچه ها بطور مشخص از قالب پروفیل آلومینیوم و پره های آن نیز از ورق آلومینیوم بصورت پرسی و فابریک ساخته می شود.

بخونید:  قیمت و خرید کتاب های کمک درسی با تخفیف کتابانه | کتابکو

اگر مهارت کافی در این زمینه را ندازید نصب آن را به کارشناسان دریچه کولری تهویه نو بسپارید. همانطور که در ابتدای مقاله به آن اشاره کردیم، دریچه کولر آبی با توجه به جنسشان به چند نوع آلومینیومی، آهنی، چوبی و یا پلاستیکی تقسیم می شوند. در برخی از ساختمان‌ها به جای دریچه آلومینیومی از دریچه کولر چوبی استفاده می‌کنند. در صورت تمایل به استفاده از دریچه چوبی برای کانال کولر باید بر روی آن از روکش مخصوص استفاده شود. در صورت عدم استفاده از روکش بر روی دریچه چوبی احتمال پوسیدگی آن بسیار زیاد است.

  • البته چنانچه از مشاورین در زمین خریدملکجویا شوید، نوع منطقه ای که قصد خریدملکساحلی را در آن دارید، بسیار مهم است.
  • شرکت‌های بسیار زیادی در این زمینه فعالیت داشته و بر اساس جدیدترین تکنولوژی‌های روز دنیا اقدام به تولید دریچه‌های مناسب برای کولر می‌کنند.
  • دریچه کولر تاسیسات برای پوشش تاسیسات مورد استفاده قرار می گیرد.
  • دریچه کولر آلومینیومی نسبت به سایر دریچه های تنظیم هوا سبک تر می باشد، زیرا فلز آلومینیوم سبک تر از سایر فلزات است.
  • از دریچه کولر دایره ای در جاهایی نظیر راه پله ها، سرویس های بهداشتی، حمام، آشپزخانه، تراس و…
  • در پایان دریچه کولرها پس از دو روز کاری به دست مشتریان می رسد.

شرکت تهران دما انواع مختلقی از دریچه کولر را در کارخانه جات و شرکت های مشهور نصب نموده است. یکی از مکان هایی که شرکت تهران دما محصولات خود را عرضه نموده است، شرکت لبینات کاله می باشد. مدیریت شرکت تهران دما همواره در تلاش است تا خدمات با کیفیتی را به مشتریان خود ارائه نماید. شرکت تهران دما ارسال دریچه کولر با اسنپ را برای مشتریان انجام می دهد. پس از تحقیقات و دریافت انتقادات و پیشنهادات، مدیر عامل شرکت تهران دما تصمیم بر این گرفت تا دریچه کولرهای این شرکت را با در بسته بندی ها مرتب به دست مشتریان برساند. بسته بندی محصولات دریچه کولر موجب جلوگیری از آسیب رسیدن به محصولات در حین باربری و ارسال شده است.

بخونید:  عدد اول از سمت چپ «2

دریچه کولر سقفی

انواع دریچه کولر بهترین دریچه کولر