اولین قسمت از Mandalorian را در اواخر این ماه از تلویزیون پخش تماشا کنید

دیزنی در آخرین گزارش درآمد خود در ماه نوامبر، 164.2 میلیون مشترک را گزارش کرده است، اما پس از پایان معاملات عادی امروز، ارقام به روز شده را دریافت خواهیم کرد. این گزارش همچنین اولین گزارشی خواهد بود که اعدادی را از سطح جدید پشتیبانی شده توسط تبلیغات دیزنی که در دسامبر راه اندازی شد، ارائه می دهد.

خلاصه: پلتفرم‌های پخش جریانی مانند دیزنی پلاس، نتفلیکس، طاووس و آمازون پرایم ویدیو سال‌هاست که پخش تلویزیونی سنتی و تلویزیون کابلی را آدم‌خوار می‌کنند و بینندگانی را که از قبوض ماهانه گران‌قیمت کابل خسته شده‌اند و همچنین نسل‌های جوان‌تری که ممکن است اصلاً تلویزیون کابلی نداشته‌اند را جذب کنند.

سریال جنگ ستارگان دیزنی The Mandalorian فقط برای یک شب به پخش تلویزیونی می‌آید و همه اینها اواخر این ماه اتفاق می‌افتد. می پرسی چه چیز مهمی است؟

میخوای بقیه سریال رو ببینی؟ مطمئناً، فقط در Disney+ (خانه انحصاری The Mandalorian) ثبت نام کنید و درگیر ماجرا شوید. همه اینها بخشی از برنامه است.

در جشن فصل سوم این سریال پرطرفدار، دیزنی به همه این فرصت را می‌دهد تا اپیزودی را که همه چیز را شروع کرد، کاملا رایگان تماشا کنند. قسمت اول The Mandalorian اولین پخش خود را همزمان از ABC، Freeform و FX (همگی متعلق به دیزنی) در 24 فوریه در ساعت 8 شب شرقی خواهد داشت. Freeform و FX کانال‌های پرداختی هستند، اما می‌توانید ABC را به‌صورت رایگان از طریق آنتن دریافت کنید.

پخش فصل سوم Mandalorian از اول مارس آغاز خواهد شد و شامل هشت قسمت خواهد بود. هر یک از دو فصل اول نیز از هشت قسمت تشکیل شده بود که اپیزودهای جدید هفته ای یک بار بر اساس برنامه سنتی پخش می شدند.منبع

آوردن نیروگاهی مانند Mandalorian به تلویزیون معمولی شبیه به یک آزمایش رایگان است، با این تفاوت که کاربر مجبور نیست از هیچ حلقه‌ای عبور کند یا برای چیزی ثبت‌نام کند – آنها فقط در زمان تعیین‌شده تنظیم می‌کنند. مطمئناً، ما فقط در مورد یک قسمت صحبت می کنیم – فصل اول، قسمت یک – اما وقتی یک برنامه عالی در دست دارید، فقط یک قسمت طول می کشد تا درگیر شوید.