اپراتورهای بزرگترین سرویس پخش غیرقانونی بریتانیا بیش از 30 سال زندانی شدند

TorrentFreak اضافه می کند که اسمیت توسط یک شرکت ضد دزدی دریایی استخدام شده بود که با لیگ برتر همکاری می کرد تا اطمینان حاصل شود که سرویس های دزدان دریایی هنگام پخش توسط ISP ها مسدود می شوند. گفته می شود که او به عنوان یک خال عمل می کرد و اطلاعات جمع آوری شده از محل کار خود را می فروخت.منبع

مشترکین و فروشندگانی که کمتر از 8 دلار در ماه برای Flawless دریافت می کردند، حدود 5.7 میلیون دلار در دو سال به دست آوردند که گولد بیش از 2.1 میلیون دلار از آن را گرفت.

سازمان ضد دزدی دریایی بریتانیا FACT، لیگ برتر، نیروهای پلیس و استانداردهای تجاری از این افراد تحقیق کردند. در یک مورد، شواهدی مبنی بر پرداخت‌های انجام‌شده به حساب مشترک VPS PayPal مرتبط با گولد وجود داشت.

IPTV بدون عیب، یکی از سرویس هایی که آنها از سال 2016 تا 2018 اجرا می کردند، بیش از 300 پخش تلویزیونی را از منابع رسمی و غیر رسمی کپی کرده و آنها را با قیمتی بیش از 12 دلار در ماه دوباره پخش می کرد. برای زمینه، اشتراک در کانال‌های رسمی بریتانیا که مسابقات لیگ برتر را نشان می‌دهند بین 75 تا 100 دلار در ماه هزینه دارد.

Flawless 2، مستعار Shared VPS، پس از دستگیری Gould در ابتدا در سال 2018 راه اندازی شد. بین سال های 2018 و 2021، 3.22 میلیون دلار درآمد داشت.

به طور خلاصه: پنج مرد پشتیبان بزرگترین سرویس دزدان دریایی بریتانیا پس از پنج سال پیگرد خصوصی توسط لیگ برتر، لیگ برتر فوتبال این کشور، در مجموع به بیش از 30 سال زندان محکوم شدند. جریان های غیرقانونی آنها بیش از 50000 مشترک را جذب کرد و میلیون ها دلار درآمد داشت.

بخونید:  آخرین آپدیت Halo Infinite در صورتی که کارت گرافیک آنها VRAM کافی نداشته باشد، بازیکنان را قفل می کند

در یک پرونده جداگانه، فلووس همچنین به سه اتهام داشتن یک عکس ناشایست از یک کودک و ارتکاب 13 عمل فضول اعتراف کرد. او حکم حبس را دریافت کرد و به مدت ده سال در فهرست مجرمان جنسی قرار گرفت.

گولد که بیشترین سود را از این جنایات برد، به دلیل دو فقره توطئه برای کلاهبرداری و توهین به دادگاه به 11 سال زندان محکوم شد. گوردون که سهمش 1.2 میلیون دلار بود، پنج سال و دو ماه دریافت کرد. جولی (956000 دلار) نیز پنج سال و دو ماه دریافت کرد. فلووس (203450 دلار) سه سال و 11 ماه و براون (18500 دلار) چهار سال و 9 ماه دریافت کردند. زک اسمیت که کمتر از 6000 دلار درآمد داشت در دادگاه حاضر نشد. قرار بازداشت وی صادر شده است.

مارک گولد، استیون گوردون، پیتر جولی، کریستوفر فلووس، ویلیام براون، و زاک اسمیت بین سال‌های 2016 تا 2021 بیش از 8.6 میلیون دلار از طریق اشتراک – بیش از 50000 – در سرویس‌های پخش دزدان دریایی که دسترسی به محتوای زیادی از جمله مسابقات لیگ برتر را ارائه می‌دهند، درآمد کسب کردند. .

دیلی میل می نویسد، اختلاف پرداخت بین این افراد منجر به راه اندازی سرویسی به نام Optimal توسط گوردون و جولی در سال 2018 شد، اما به دلیل آلوده کردن Gould و Brown سرورهای آن به بدافزار، شکست خورد.