اپل به زودی حساب های پس انداز «پربازده» را برای پاداش های Apple Cash خود ارائه می دهد

در بیانیه مطبوعاتی آمده است: «کاربران می‌توانند مقصد روزانه نقدی خود را در هر زمان تغییر دهند.

اپل پیشنهاد داده است که این پول را در پس‌انداز گلدمن ساکس با بازدهی بالا بگذارد تا بتواند حتی بیشتر از آن درآمد داشته باشد. هنگامی که کاربران یک حساب راه اندازی کردند، روزانه کش به طور خودکار شروع به واریز به پس انداز به جای Apple Cash می کند. با این حال، مشتریان همچنان می توانند در صورت تمایل، پول را به کارت مجازی واریز کنند.

مانند همه کارت‌های ذخیره‌شده در برنامه کیف پول، حساب پس‌انداز دارای یک صفحه مدیریت با گزینه‌های مشابه مانند مشاهده جوایز و سایر فعالیت‌ها خواهد بود. کاربران همچنین می‌توانند وجوه خود را به و از حساب‌های جاری پیوست خود (که برای پرداخت‌های Apple Card استفاده می‌شود) انتقال دهند، و آن را مانند یک حساب سپرده نقدی معمولی، فقط بدون بانک آجری، تبدیل کنند.

افزایش پتانسیل رشد روزانه نقدی یک انگیزه خوب برای کنار گذاشتن کمی “پول رایگان” است، به خصوص برای کسانی که به ندرت به آن دست می زنند. این می تواند برای هزینه های ناگهانی یا هدر رفتن گاه به گاه مفید باشد. اگر واقعاً بازدهی بالایی داشته باشد، حتی ممکن است گزینه بهتری نسبت به حساب های پس انداز فعلی کاربران باشد. صرف نظر از این، تصور اینکه دارندگان کارت فعلی بدون در نظر گرفتن بازدهی، به پول اضافی «نه متشکرم» بگویند، سخت است.منبع

اپل کارت آنقدر موفق بوده که کوپرتینویی اکنون می خواهد پس انداز شما را نگه دارد. روز پنجشنبه، این شرکت اعلام کرد که به زودی پس‌اندازهای «پربازده» را به دارندگان کارت اپل ارائه می‌کند.

بخونید:  اپل با اکراه با افزایش قیمت TSMC موافقت کرد

کوپرتینو گفت: “اپل یک حساب پس انداز جدید برای Apple Card اعلام کرد که به کاربران امکان می دهد نقدینگی روزانه خود را پس انداز کنند و پاداش های خود را در یک حساب پس انداز با بازده بالا از گلدمن ساکس افزایش دهند.”

تصویر بزرگ: اگر توجه نمی کردید، اپل اکنون یک بانک است. شوخی می کنم، اما فقط کمی. با اپل کارت شروع شد و حالا غول فناوری می خواهد پول شما را نیز نگه دارد. البته، کاملا اختیاری است، اما اگر قبلاً دارنده کارت اپل هستید، مزایایی دارد.

در اینجا نحوه عملکرد آن آمده است. اپل کارت در حال حاضر راه اندازی شده است تا به کاربران سه درصد از خریدهای اپل (در فروشگاه یا دیجیتال) و دو درصد برای تراکنش با فروشندگان شرکت کننده مانند Walgreens، ExxonMobil، T-Mobile و دیگران را پس دهد. همه هزینه های دیگر یک درصد بازده دریافت می کنند.

در حال حاضر این پول در یک کارت مجازی جداگانه در کیف پول دارندگان آیفون به نام «اپل کش» ذخیره می شود. این کارت مانند یک کارت نقدی از پیش پرداخت شده در مقابل موجودی Apple Cash عمل می کند. مشتریان همچنین می توانند وجوه را به حساب بانکی عادی خود انتقال دهند. به عبارت دیگر، پول آنجا می نشیند تا کاری با آن انجام دهند.

تا می 2021، 6.4 میلیون کاربر اپل کارت وجود داشت. این سرویس که توسط گلدمن ساکس پشتیبانی می‌شود، به دلیل ویژگی‌های راحت خود، از جمله ادغام اپلیکیشن Apple Pay و کیف پول، موجودی‌های بی‌درنگ، مدیریت حساب روی دستگاه، برگشت نقدی و شماره‌های کارت/CVV ایمن، محبوب است.

بخونید:  سامسونگ تولید DDR3 و قیمت DDR4 را کاهش می دهد تا مشتریان را به سمت فناوری جدیدتر DRAM سوق دهد

اپل «بازدهی بالا» را تعریف نکرد، اما هر چیزی بهتر از هیچ است، چیزی است که اکثر بانک‌ها در حساب‌های پس‌انداز به مشتریان خود می‌دهند. این ویژگی اگر واقعاً بازدهی بالایی داشته باشد، ممکن است یک مزیت فریبنده دیگر برای مشتریان اپل کارت باشد، به خصوص با توجه به معدود بانک هایی که هنوز حساب های بدون بهره ارائه می دهند معمولاً به طور قابل توجهی کمتر از یک درصد ارائه می دهند.