اپل وب سایت iCloud را با ظاهری مدرن که شبیه صفحه اصلی iPad است، دوباره طراحی می کند

کاشی های اضافی وجود دارد. مال من شامل Drive (ذخیره‌سازی iCloud)، Numbers (با شش فایل اخیر) و یک محفظه کوچک برای همه برنامه‌های قابل دسترس بود. با این حال، پیش‌فرض سایر کاربران ممکن است بر اساس برنامه‌هایی که اغلب استفاده می‌کنند متفاوت باشد.

صرف نظر از اینکه کدام کاشی ها را برای حساب شما نشان می دهد، آنها کاملاً قابل تنظیم هستند. بر روی “Customize Home Page” در پایین صفحه کلیک کنید، و همه چیز مانند آیفون و آیپد تکان می خورد. می‌توانید کاشی‌های بیشتری را با دکمه‌ای در بالای صفحه اضافه کنید، آنها را با دکمه X در گوشه‌شان حذف کنید و با کشیدن آن‌ها را به دلخواه خود مرتب کنید. سپس روی done کلیک کنید تا تغییرات ذخیره شوند.منبع

ظاهر جدید دارای جعبه های ویجت مانندی به نام “Tiles” است که بی شباهت به مواردی که در صفحه اصلی iPad یا iPhone خود پیدا می کنید نیست. یکی با نام و آواتار شما در بالا سمت چپ وجود دارد که با کلیک روی آن به تنظیمات پروفایل Apple ID شما باز می شود.

بخونید:  یک مهندس AMD داستان زمانی را تعریف می کند که پلی استیشن 4 سازنده تراشه را از ورشکستگی نجات داد.
ویجت Mail آخرین شش ایمیل پیش نمایش شده شما را نشان می دهد. باز کردن آن مانند عکس‌ها کار می‌کند — کلیک کردن روی یک ایمیل آن را در Mail باز می‌کند. با کلیک بر روی کاشی، برنامه به صندوق ورودی باز می شود.

کاشی Photos نشان می‌دهد که چه تعداد تصویر و ویدیو در رول دوربین شما وجود دارد و هشت مورد از جدیدترین آنها به صورت ریز عکس هستند. با کلیک بر روی ویجت، برنامه کامل Photos باز می شود در حالی که کلیک روی انگشت شست همین کار را انجام می دهد اما با انتخاب آن تصویر.

چه اتفاقی افتاده؟ اپل چند هفته پیش تغییراتی را در وب سایت iCloud اعمال کرد که ظاهر و ظاهر آن را چند هفته پیش مدرن کرد. سبک بصری جدید تا حدودی شبیه صفحه اصلی iPad است. نسخه آزمایشی تا امروز در نسخه بتا بود.

با گذشت زمان، اپل برنامه های بیشتری از جمله Pages، Numbers و Keynote اضافه کرد که می توانید آنها را در رایانه رومیزی خود ویرایش کرده و با دستگاه های تلفن همراه خود همگام سازی کنید یا برعکس. در نهایت، آن برنامه‌ها به اسناد اجازه دسترسی چند کاربره و همگام‌سازی یکپارچه را دادند.

علیرغم تکامل عملکرد، وب سایت همان ظاهر ساده iPhone-1 را حفظ کرد – مجموعه ای از نمادهای iOS در یک پس زمینه ساده. اپل در نهایت تصاویر سایت را به روز کرد و آنها را در روز پنجشنبه برای همه کاربران عرضه کرد. ما برای اولین بار بیش از یک ماه پیش متوجه این بازسازی شدیم، اما این به تعداد انگشت شماری از مشترکین حساب iCloud+ محدود شد.

بخونید:  برنامه Windows 11 Photos یک ابزار رفع نقطه، نمایش اسلاید و موارد دیگر را اضافه می کند