اکنون می‌توانید Dishonored: Death of the Outsider، The Elder Scrolls III: Morrowind GOTY Edition، و City of Gangsters را به‌صورت رایگان دریافت کنید.


به طور خلاصه: به دنبال چند بازی قدیمی اما هنوز خوب هستید که هیچ هزینه ای برای شما نداشته باشد؟ کاربران فروشگاه Epic Games و مشترکین آمازون پرایم اکنون می‌توانند Dishonored: Death of the Outsider، The Elder Scrolls III: Morrowind GOTY Edition و موارد دیگر را به صورت رایگان خریداری کنند.

بازی‌های رایگان معمولی فروشگاه Epic Games این هفته شامل Dishonored: Death of the Outsider و City of Gangsters است. استودیو Arkane که در سال 2017 راه اندازی شد، آخرین ورود استودیوی Arkane به مجموعه سیم کارت های همه جانبه Dishonored یک توسعه مستقل (شما به بازی پایه نیاز ندارید) برای Dishonored 2 عالی است.

Death of the Outsider باعث می‌شود که بازیکنان در نقش بیلی لورک، با صداپیشگی روزاریو داوسون، با مربی داود برای بازی در The Outsider دوباره متحد شوند. دنبال کردن ردپای Dishonored 2 به این معنی بود که این الحاقیه چیزهای زیادی برای انجام دادن دارد، و اگرچه ممکن است به اوج های درخشان آن بازی نرسد، Death of the Outsider هنوز هم یک تجربه عالی است که داستان Dishonored را به پایان می رساند. این امتیاز در Steam بسیار مثبت است، جایی که هنوز 30 دلار قیمت دارد.

دومین فروشگاه رایگان اپیک گیمز City of Gangsters است، یک سیم کارت سرمایه دار مدیریتی که در دهه 1920 تنظیم شده است و در آن شما یک سازمان جنایی را راه اندازی و رشد می دهید. این چیزی نیست که من بازی کرده باشم، اما بسیار شبیه به Empire of Sin است، و در Steam دارای رتبه بیشتر مثبت است. و البته رایگان است.

امکانات رایگان بیشتری برای مشترکین Amazon Prime وجود دارد. دو هدیه اول Prime Gaming در این ماه The Elder Scrolls III: Morrowind GOTY Edition و Onsen Master هستند. نسخه اول اکنون بیش از یک دهه از عمر خود می گذرد و سن خود را به صورت گرافیکی نشان می دهد، اما همچنان یک ورودی محبوب در فرنچایز Elder Scrolls است و بررسی های اخیر Steam به آن امتیاز بسیار مثبتی داده است. این نسخه همچنین با دو بسط بزرگ ارائه می شود که به آنچه در حال حاضر یک RPG عظیم است اضافه می کند.

فروشگاه اپیک گیمز در 9 فوریه، همان روزی که دو بازی رایگان Amazon Prime Gaming به Aerial_Knight’s Never Yield و Divine Knockout تبدیل می‌شوند، گزینش بازی‌های رایگان خود را تغییر خواهد داد.منبع