اکنون Shutterstock ایجاد تصویر با هوش مصنوعی را با استفاده از فناوری DALL-E ارائه می دهد

اکنون در نسخه بتا به عنوان بخشی از پلتفرم Creative Flow در دسترس است، Shutterstock AI نتیجه یک مشارکت استراتژیک با OpenAI است که الگوریتم‌های مولد واقعی را ارائه می‌کند که قبلاً بر روی مواد سهام خود Shutterstock آموزش داده شده بودند.

یک سیب زمینی داغ: Shutterstock دروازه‌های فروش و صدور مجوز آثار هنری ایجاد شده با الگوریتم‌های یادگیری ماشین را باز کرده است. این شرکت می‌گوید که این سرویس جدید از یک «رویکرد اخلاقی» برای محتوای مبتنی بر هوش مصنوعی پیروی می‌کند و به سازندگان پول پرداخت می‌کند و در عین حال رضایت آنی را به کاربران خود ارائه می‌کند.

به گفته این شرکت مستقر در نیویورک، Shutterstock AI به دلیل سهولت استفاده از سایر پلتفرم های تولیدی متمایز است، و ادعا می کند که تصاویر با کیفیت بالا را حتی از یک کلمه باز می گرداند، که با اعلان های پیچیده تر که معمولاً به high متصل می شوند متفاوت است. برای مثال، تصاویر با کیفیت تولید شده با Stable Diffusion.

طبق آزمایش اولیه، Shutterstock AI چهار تصویر تولید شده توسط هوش مصنوعی را برای هر درخواست متنی ارائه می دهد. کیفیت نتایج یک کیسه مختلط است، در حالی که وضعیت قانونی فناوری مولد کلی هنوز در هوا باقی مانده است.منبع

در حالی که بحث در مورد محتوای به کمک هوش مصنوعی در اینترنت و دادگاه‌ها همچنان ادامه دارد، Shutterstock در حال پیشبرد برنامه‌های خود است: غول عکاسی سهام به تازگی پلتفرم تولید تصویر هوش مصنوعی خود را برای پرداخت پول به مشتریان باز کرده است و نوید یک روش جدید برای خلق آثار هنری را می‌دهد که می‌توانند در پروژه های حرفه ای مورد استفاده قرار گیرد اما در مقابل سازندگان اصلی نیز مسئول است.

البته این باید آزمایش و اثبات شود، اما شاتر ایده راحتی را به فروش می‌رساند که در آن شما اکنون می‌توانید برای همه نیازهای خلاقانه، جستجوی تصاویر استوک، ایجاد آثار هنری جدید و در نهایت صیقل دادن به یک فروشگاه جدید دسترسی داشته باشید. حباب گرافیکی با ابزار ویرایش آسان.

پل هنسی، مدیرعامل Shutterstock گفت: اکنون مشتریان نیازی به متخصص طراحی یا دسترسی به کل تیم های خلاق برای “ایجاد کار استثنایی” ندارند. مدیر عامل شرکت خاطرنشان کرد: ابزارهای جدید هوش مصنوعی “بر اساس یک رویکرد اخلاقی و بر روی کتابخانه ای از دارایی ها ساخته شده اند که نشان دهنده دنیای متنوعی است که ما در آن زندگی می کنیم.” مدل های یادگیری ماشینی