ایسوس از کنترلر PC/Xbox دارای مجوز رسمی با صفحه نمایش OLED و اتصال سه حالته رونمایی کرد

ویژگی بزرگ دیگر این کنترلر، اتصال سه حالته آن است که به کاربران امکان می دهد از طریق بلوتوث انتخابی، حالت RF با تأخیر کم 2.4 گیگاهرتز یا USB-C سیمی متصل شوند. Verge اشاره می کند که ایسوس فقط به اتصال به کنسول Xbox Series X/S از طریق USB-C سیمی اشاره می کند، بنابراین بسیاری از ویژگی های حرفه ای می توانند فقط برای رایانه شخصی باشند. این شرکت Raikiri Pro را به عنوان یک کنترلر PC حرفه ای توصیف می کند.

در جای دیگر، این کنترلر دارای چهار دکمه عقب چپ و راست است که می توانند برای دستورات درون بازی یا برای تغییر حساسیت جوی استیک در حین پرواز، تریگرها با دو حالت برد مختلف و مناطق مرده قابل تنظیم، دکمه های remap و حساسیت جوی استیک قابل تنظیم برنامه ریزی شوند. همچنین دارای یک ESS DAC داخلی برای صدای فراگیر، جک 3.5 میلی‌متری هدفون و دکمه بی‌صدا است.

برای مقایسه، کنترلر ماژولار فوق العاده قابل تنظیم Victrix BFG Pro برای رایانه شخصی و پلی استیشن 180 دلار است، همان قیمت کنترلر Xbox Elite سری 2 خود مایکروسافت، که دارای میله ها، پدل ها و ضربه گیرهای قابل تنظیم است اما صفحه نمایش OLED یکپارچه ندارد. تعجب نکنید اگر کنترلر ایسوس حدود 200 دلار یا بالاتر باشد. با این حال، این ممکن است برای کسانی از ما که چند دهه پیش دارای کنسول سگا Dreamcast و VMU (واحد حافظه بصری) هستیم، قابل قبول باشد و هوس یک تعمیر یکپارچه‌سازی با سیستم‌عامل کنیم.منبع

صفحه نمایش OLED نقطه برجسته کنترلر است. اندازه آن به این معنی است که تعداد پیکسل‌ها فقط 128 در 40 است، اما همچنان می‌تواند انیمیشن‌های قابل تنظیم مانند تصاویر پس‌زمینه متحرک و متن و همچنین نشان‌دهنده‌هایی مانند عمر باتری و وضعیت میکروفون را نشان دهد، اگرچه کاربرد اصلی آن احتمالاً برای تغییر پروفایل خواهد بود. در حال پرواز در حین بازی

بخونید:  نظرسنجی دسامبر استیم: Nvidia RTX 3060 پیشتاز رشد آمپر است

چه اتفاقی افتاده؟ ایسوس یک کنترلر Xbox/PC را معرفی کرده است که ویژگی های بسیار زیبایی را ارائه می دهد، از جمله صفحه نمایش کوچک OLED (1.3 اینچی) که بالای دکمه Xbox قرار دارد و اتصال سه حالته. در مورد دومی، ROG Raikiri Pro اولین کنترلر Xbox دارای مجوز رسمی است که این نوع اتصال را دارد.

ایسوس گفت که Raikiri Pro در سه ماهه اول جاری در دسترس خواهد بود، اگرچه هرگز تاریخ خاصی را اعلام نکرد. یکی دیگر از اطلاعات گم شده قیمت است، اما انتظار می رود این یکی گران باشد.

Dreamcast – جلوتر از زمان خود