ایسوس وعده داده است که پروتکل های خدمات مشتری را پس از بحث RMA بهبود بخشد

چه اتفاقی افتاده؟ مشکلات مربوط به خدمات مشتریان ایسوس در ماه گذشته زمانی که Gamers Nexus قیمت گران قیمت ROG Ally RMA را گزارش کرد، به شدت بالا گرفت. در پاسخ به واکنش گسترده مصرف‌کنندگان، این شرکت یک طرح دقیق و چند مرحله‌ای را برای بازنگری در خدمات مشتریان خود و امیدواری دوباره جلب اعتماد مصرف‌کننده ترسیم کرده است.

ایسوس متعهد شده است که چندین تغییر قابل توجه در نحوه رسیدگی به شکایات مربوط به خدمات مشتری اعمال کند که برخی بلافاصله اعمال می شوند و برخی دیگر در اواخر سال جاری اعمال می شوند. مشتریان همچنین می توانند از شرکت بخواهند که شکایات قبلی را مجددا بررسی کند.

کسانی که احساس می‌کنند ایسوس با استفاده از هزینه‌های بیش از حد یا تشخیص نادرست مشکل، RMA‌های قبلی را اشتباه مدیریت کرده است، می‌توانند از این شرکت بخواهند که پرونده را با ایمیل [email protected] مورد بررسی مجدد قرار دهد. ایسوس فرم زیر را برای ارسال درخواست پردازش مجدد به نکسوس گیمرها ارائه کرده است. نسخه جامع تر قرار است در سپتامبر ظاهر شود.

نام شما (همانطور که در RMA شما ذکر شده است):
شماره مجوز مواد برگشتی:
کلمه عبور:
کشور درخواست کننده RMA:
لطفاً اختلاف RMA قبلی خود را شرح دهید:
اسناد پشتیبان (مانند فاکتور ارسال شده، اطلاعیه نقل قول و عکس):
نظرات اضافی (اختیاری)

این موضوع در ماه گذشته زمانی که کانال YouTube Gamers Nexus شکایت کرد که ایسوس هزینه ها را افزایش داده و RMA را در Asus ROG Allly که کانال برای بررسی خریداری کرده بود، به اشتباه اعلام کرد، به نقطه جوش رسید. نکسوس گیمرها ROG Ally را به دلیل یک جوی استیک معیوب که هنوز تحت گارانتی بود، پس فرستاد. با این حال، ایسوس تلاش کرد 191 دلار برای آسیب رساندن به شاسی جمع آوری کند که نکسوس گیمرها با آن مخالفت کرد.

بخونید:  گوگل و دولت ایالات متحده برای ساخت تراشه های منبع باز شریک هستند

پس از اینکه کانال ویدیویی را منتشر کرد که در آن ایسوس را به انجام کلاهبرداری متهم کرد، کاربران عادی شروع به اشتراک گذاری داستان های ترسناک حوادث قبلی با خدمات مشتریان این شرکت کردند. حداقل یکی از کاربران ایسوس را متهم کرد که هزاران دلار برای تعمیری ساده هزینه کرده است.

ایسوس بعداً عذرخواهی کرد و قول داد که تغییراتی ایجاد کند. نکسوس گیمرها اخیراً ویدئویی یک ساعته را منتشر کرده است که در آن پس از گفتگوی طولانی با نمایندگان، برنامه‌ریزی شده این شرکت را شرح می‌دهد.

مشتریان آسیب دیده می توانند برای خدمات غیرمنتظره، حمل و نقل، نیروی کار و هزینه های مالیاتی مربوط به تعمیرات گران قیمت یا غیرضروری بازپرداخت دریافت کنند. بازپرداخت هزینه حمل و نقل برای کلیه تعمیرات تحت گارانتی اعمال می شود، حتی زمانی که کالاهای خارج از گارانتی ارسال شوند.

تغییرات سازمانی متعددی نیز برنامه ریزی شده است. ایسوس در حال ایجاد یک کارگروه برای بررسی مجدد نظرسنجی های منفی گذشته مشتریان برای شناسایی زمینه های بهبود است. علاوه بر این، مراکز تعمیر دیگر نمی‌توانند بدون مشورت با ایسوس خسارت ناشی از مشتری را مطالبه کنند و انگیزه مالی برای انجام تعمیرات گران‌تر را کاهش می‌دهند. علاوه بر این، مرکز جدید پشتیبانی ایالات متحده انعطاف پذیری بیشتری را در مورد تعمیرات و قطعات بازسازی شده به مشتریان ارائه می دهد.

این شرکت همچنین هفته آینده بیانیه ای در رابطه با پورت کارت microSD ROG Ally منتشر خواهد کرد که انتقاداتی را به دنبال داشته است. کاربران گمان می کنند که حالت اگزوز حرارتی یک لپ تاپ بازی باعث داغ شدن بیش از حد کارت های SD می شود. اگرچه ایسوس هنوز این مشکل را به طور کامل تایید نکرده است، ROG Ally X تغییر یافته، اسلات کارت microSD را جابجا کرده است.

بخونید:  Top 5 Monitors for Nvidia RTX 4090, RTX 4080, AMD Radeon RX 7900 XTX & 7900 XT GPUs

منبع