ایلان ماسک سال گذشته به طور مخفیانه با یکی از مدیران ارشد Neuralink صاحب دوقلو شد

این مرا غمگین می کند. هیچ‌کس کامل نیست، اما من هرگز کسی را ندیده‌ام که برای آینده‌ای الهام‌بخش برای بشریت از درد و رنج بیشتری رنج می‌برد – و این کار را برای دهه‌ها خستگی‌ناپذیر انجام داده است. همه حق دارند نظر خود را داشته باشند، اما نظر من این است که کسی نیست که بیشتر به آن احترام بگذارم و بیشتر تحسینش کنم https://t.co/pkNvYrrX96

– Shivon Zilis (@shivon) 11 مه 2020

گزارش شده است که زیلیس در نوامبر 2021 در آستین، تگزاس، چند هفته قبل از اینکه ماسک و خواننده، کلر بوچر، معروف به گریمز، دومین فرزند خود را از طریق یک جانشین به دنیا بیاورند، به دنیا آمد. این بدان معناست که ماسک دارای 9 فرزند با سه زن مختلف است – او پنج فرزند با همسر سابق جاستین ویل دارد.

چه اتفاقی افتاده؟ اسناد دادگاهی که به تازگی کشف شده است نشان می دهد که ایلان ماسک در سال گذشته با یک مدیر ارشد در استارتاپ هوش مصنوعی خود Neuralink صاحب دوقلوهایی شده است که تعداد فرزندان شناخته شده ای که توسط ثروتمندترین مرد جهان به دنیا آمده اند به 9 نفر رسیده است.

نه ماسک و نه زیلیس در مورد این داستان اظهار نظری نکرده اند.

منبع

مدیر عامل شرکت مدتهاست که طرفدار افزایش نرخ زاد و ولد جهانی بوده و هشدار داده است که حدود 50 سال است که این نرخ در ایالات متحده کمتر از حداقل سطح پایدار بوده است که می تواند باعث فروپاشی تمدن شود. او اخیراً در توییتی نوشت: «یعنی من وظیفه خودم را انجام می‌دهم.

در اوایل سال جاری، یکی از فرزندان ماسک درخواست تغییر نام و دریافت شناسنامه جدید را داد و اظهار داشت که “من دیگر با پدر بیولوژیکی خود زندگی نمی کنم یا نمی خواهم به هیچ وجه، شکل و شکلی با پدر بیولوژیکی خود ارتباط داشته باشم.”

مارکهام، صفحه لینکدین Zilis متولد انتاریو، او را به عنوان مدیر عملیات و پروژه‌های ویژه در Neuralink فهرست می‌کند که قبلاً در IBM و صندوق سرمایه‌گذاری خطرپذیر بلومبرگ بتا کار کرده است. او همچنین یکی از اعضای هیئت مدیره شرکت تحقیقات مصنوعی OpenAI است که ماسک یکی از بنیانگذاران آن بود و در سال 2015 در فهرست 30 نفر زیر 30 سال فوربس در دسته سرمایه های خطرپذیر قرار داشت. زیلیس همچنین به عنوان یکی از افرادی که ماسک می توانست منصوب کند معرفی شده است. برای اجرای توییتر پس از اکتسابش، با فرض اینکه آن را کامل کند.

اسنادی که توسط Insider مشاهده شده است نشان می دهد که ماسک 51 ساله و شیون زیلیس 36 ساله در ماه آوریل درخواستی برای تغییر نام دوقلوها ارائه کردند تا “نام خانوادگی پدرشان را داشته باشند و نام خانوادگی مادرشان را به عنوان بخشی از نام خانوادگی خود داشته باشند. نام.”