ایلان ماسک گزارش های مربوط به رابطه با همسر سرگئی برین، بنیانگذار گوگل را تکذیب کرد

ماسک این روزها به ندرت از تیتر اخبار خارج می شود. او در حال حاضر در حال رسیدگی به دعوی حقوقی است که توسط توییتر به دلیل دور شدن او از خرید این پلتفرم راه اندازی شده است. زندگی شخصی او نیز اغلب در کانون توجه است، از جمله افشای این که او سال گذشته مخفیانه با یکی از مدیران ارشد Neuralink پدر دوقلو شد و تعداد کل فرزندانش را به 9 رساند. او مدت‌هاست درباره کاهش نرخ زاد و ولد در ایالات متحده و تأثیر مخرب بالقوه آن بر تمدن هشدار داده است. او اخیراً در توییتی نوشت: «یعنی من وظیفه خودم را انجام می‌دهم.

منبع

ماسک و برین سال ها با هم دوست بودند. ثروتمندترین مرد جهان مرتباً در خانه میلیاردر خود در سیلیکون ولی تصادف می کرد و برین در بحران مالی سال 2008 با دادن حدود 500000 دلار به ماسک به تسلا کمک کرد.

ماسک دیروز پاسخی به این گزارش توییت کرد. من و سرگئی با هم دوست هستیم و دیشب در یک مهمانی با هم بودیم! من در سه سال گذشته فقط دو بار نیکول را دیدم، هر دو بار با افراد زیادی در اطراف. هیچ چیز رمانتیکی نیست. ماسک در پاسخ به یک توییت متفاوت نوشت: “حتی چند سالی است که رابطه جنسی نداشته ام (آه).

این گزارش همچنین ادعا می‌کند که ماسک در اوایل سال جاری در یک مهمانی در مقابل برین زانو زد و برای این رابطه عذرخواهی کرد و از او طلب بخشش کرد. در حالی که برین عذرخواهی را پذیرفت، اما هنوز به طور مرتب با ماسک صحبت نمی کند.

این منابع ادعا می کنند که برین و شاناهان در زمان رابطه از هم جدا شده بودند اما هنوز با هم زندگی می کردند که نتیجه مشکلات زناشویی ناشی از قرنطینه کووید-19 و مسائل مربوط به دختر سه ساله آنها بود. برین در پرونده طلاق از 15 دسامبر 2021 به عنوان تاریخ جدایی زوج یاد کرد.

چه اتفاقی افتاده؟ ایلان ماسک گزارش‌هایی مبنی بر اینکه او با همسر سرگئی برین، یکی از بنیانگذاران گوگل رابطه داشته است، رد کرده است که به دوستی این زوج پایان داده و منجر به طلاق برین از نیکول شاناهان شده است. مدیرعامل تسلا می گوید که هنوز با میلیاردر همکارش دوست است و این گزارش بر اساس “شنیده های تصادفی شخص ثالث” است.

من نیکول را فقط دو بار در سه سال دیدم، هر دو بار با افراد زیادی در اطراف. هیچ چیز عاشقانه ای نیست

— ایلان ماسک (@elonmusk) 25 جولای 2022

گفته می‌شود که برین در چند ماه گذشته سرمایه‌گذاری‌های شخصی خود را در شرکت‌های ماسک به فروش رسانده است، اما این موضوع تایید نشده است.