اینتل بازی ها و نرم افزارها را با Arc Alchemist و Alder Lake همراه خواهد کرد

هیچ اشاره ای به نحوه دانلود بازی ها توسط کاربران نشده است. مشتریان باید یک حساب کاربری در سایت اینتل ایجاد کنند، اما این صفحه نشان نمی دهد که چه مشتری نصب را انجام می دهد. Modern Warfare II و Gotham Knights در Steam و فروشگاه Epic Game عرضه خواهند شد. بنابراین اینتل می تواند کدهایی را برای هر کدام از این سرویس ها ارائه دهد. با این حال، Ghostbusters فقط Epic است و Bloodlines فقط Steam است.منبع

برنامه مزیت نرم افزار برای خرید یکی از کارت های سری Arc A500 یا A700 اینتل همراه با پردازنده نسل دوازدهم i5، i7 یا i9 اعمال می شود. هنوز مشخص نیست که نسل سیزدهم پردازنده‌های مرکزی رپتور لیک نیز در زمان عرضه در سال جاری به مشتریان حق استفاده از این بسته را می‌دهد یا خیر.

اینتل هنوز به طور رسمی این معامله را اعلام نکرده است، اما احتمالاً نزدیک است که افشا شود. شرایط و ضوابط پیشنهاد یک دوره خرید از 25 آگوست تا پایان سال 2022 را نشان می دهد و مشتریان تا پایان ژانویه 2023 فرصت دارند تا کدهای تبلیغاتی را بازخرید کنند. از آنجایی که 25 آگوست گذشته است، این پیشنهاد می تواند به محض راه اندازی پردازنده های گرافیکی قابل اجرا فعال شود. اینتل پس از ماه‌ها تأخیر، اخیراً وعده داد که دو کارت سطح عملکرد خود – A770 و A750 – را «خیلی زود» عرضه کند.

این باندل شامل Call of Duty: Modern Warfare II، Ghostbusters: Spirits Unleashed، Gotham Knights و برخی DLC برای Vampire: The Masquerade Bloodhunt است. صفحه شرایط نشان نمی دهد که آیا مشتریان همه این بازی ها را دریافت می کنند یا یکی از آنها را انتخاب می کنند. کاربران همچنین می توانند از بین پنج برنامه سه برنامه را برای دانلود انتخاب کنند، از جمله PowerDirector 365، D5 Render، MAGIX Video Pro، Topaz Gigapixel AI و XSplit Premium Suite.

بخونید:  Google برای محافظت از حساب شما از کلیدهای عبور پشتیبانی می کند

چیزی که باید منتظرش بود: اینتل با برانگیختن یک تاکتیک فروش کهنه کار – ارائه بازی‌های رایگان با خرید سخت‌افزار، ورود خود را به بازار کارت‌های گرافیک اختصاصی نشان می‌دهد. این شرکت هنوز اعلام رسمی نکرده است، اما وب سایت اینتل تبلیغات آتی را تایید می کند.

یک صفحه شرایط و ضوابط در وب‌سایت اینتل، برنامه مزیت نرم‌افزاری را شرح می‌دهد که چهار بازی و پنج قطعه نرم‌افزار بهره‌وری را به‌صورت رایگان با خرید پردازنده‌های گرافیکی Arc متوسط ​​به بالا و CPU‌های Alder Lake همراه می‌کند. این پیشنهاد تا پایان سال تمدید می شود.