اینها سه مهارت فنی پرتقاضا در سال جاری هستند

بعلاوه، پایتون به دلیل نحو ساده، تطبیق پذیری و جامعه و منابع بزرگ در دسترس، بهترین زبان برنامه نویسی برای یادگیری برای مبتدیان است.

واضح است که مهارت در چند ابری فرصت های شغلی شما را ده برابر می کند.

مهارت چند ابری به توانایی مدیریت موثر و استفاده از چندین سرویس رایانش ابری از ارائه دهندگان مختلف ابری اشاره دارد. با 75 درصد از سازمان‌ها که محصولات و ویژگی‌های جدید را در فضای ابری ایجاد می‌کنند، تنها 8 درصد از فن‌آوران تجربه استفاده از ابزارهای مرتبط با ابر را دارند. به دلیل افزایش شکاف مهارت‌ها، هرگز زمان بهتری برای تقویت این مهارت‌ها وجود نداشت.

به لطف فهرست مشارکت کنندگان منبع باز (OSCI)، می توان محبوب ترین زبان های برنامه نویسی را که توسط شرکت های برتر در Github استفاده می شود، مشاهده کرد. اگرچه بیش از 500 زبان برنامه نویسی در سال 2022 مورد استفاده قرار گرفت، جاوا اسکریپت، جاوا و پایتون همچنان سه زبان برتر هستند.

برای درخواست این موقعیت به مدرک لیسانس در سیستم های اطلاعات کامپیوتر، علوم کامپیوتر، مهندسی یا یک رشته مرتبط به همراه چهار سال تجربه در استفاده از جاوا اسکریپت، TypeScript، CSS، HTML و فریمورک های مرتبط، AMQ، Kafka و SQL نیاز دارید.

زمان آزمایشی برای صنعت فناوری است. طبق آمار اداره آمار کار، اشتغال بخش فناوری در ماه فوریه 11184 موقعیت کاهش یافته است. به طور کلی، این کاهش 0.2 درصدی از کل نیروی کار صنعت فناوری است که بیش از 5.5 میلیون نفر است. نرخ بیکاری در حال افزایش است و از 1.5 درصد در ژانویه به 2.2 درصد در فوریه رسیده است. در حالی که ما با وضعیت بحرانی روبرو نیستیم، نشانه هایی وجود دارد که به آرامی اما مطمئناً شروع به نزول می کند.

بخونید:  GPU-Z بررسی های نسخه DLSS را اضافه می کند، پشتیبانی از Intel Arc بهتر

با این حال، یادگیری یک پلت فرم ابری کافی نیست. به گفته گارتنر، بیش از 80 درصد سازمان‌ها از بیش از یک ارائه‌دهنده ابر استفاده می‌کنند – در مقایسه با 49 درصد در سال 2017. این شامل دانش و مهارت‌های مورد نیاز برای استقرار، مدیریت و ادغام چندین پلت‌فرم ابری مانند خدمات وب آمازون (AWS) است. Microsoft Azure، Google Cloud Platform (GCP) و دیگران.

جاوا اسکریپت، جاوا و پایتون سه زبان از محبوب‌ترین زبان‌ها در صنعت استارت‌آپ در سال 2023 هستند و همواره تقاضای بالایی دارند.

اگر این منطقه شماست، شرکت Okaya یک مهندس Enterprise Kubernetes را برای کار از راه دور استخدام می کند. همراه با درک Kubernetes، Docker، تصاویر کانتینر و امنیت کانتینر، همچنین باید درک دقیقی از مفاهیم شبکه ابری، از جمله بهترین مدل‌های شبکه و امنیت، همراه با دانش کاری ایجاد یک Dockerfile برای ساختن یک فایل را نشان دهید. تصویر Docker/container سازگار با OCI.منبع

و در حال رشد است: در سال 2022، Kubernetes به پلت فرم کلیدی برای انتقال حجم کار به ابر عمومی تبدیل شد. نرخ رشد سالانه آن 127 درصد است و در سال 2022، تعداد خوشه‌های Kubernetes میزبانی شده در فضای ابری تقریباً پنج برابر سریع‌تر از خوشه‌هایی که میزبانی داخلی داشتند، رشد کرد.

کانتینرهایی مانند Docker به دلایل زیادی در حال محبوب شدن هستند. این کانتینرها نه تنها به توسعه دهندگان کمک می کنند تا برنامه های خود را آزمایش کنند، بلکه فرآیند استقرار را نیز ساده می کنند. از طرف دیگر، Kubernetes یک سیستم مدیریت کانتینر است – آن را مانند یک سیستم عامل در حال اجرا در زمان اجرا کانتینر از جمله Docker، containerd یا CRI-O در نظر بگیرید. این یک پلت فرم قدرتمند برای مدیریت برنامه های کاربردی کانتینری در مقیاس، با طیف وسیعی از مزایایی که به بهبود کارایی، قابلیت اطمینان و مقرون به صرفه بودن استقرار و مدیریت برنامه کمک می کند، فراهم می کند.

بخونید:  فروش سرسام آور سونی پلی استیشن 5 بهترین سه ماهه خود را به این کنسول داده است

با در نظر گرفتن این موضوع، به ماندن در بالای آخرین روندها و نیازهای صنعت کمک می کند. با ارتقاء مهارت و رشد مداوم مجموعه مهارت های خود، می توانید از شغل خود در آینده ای طولانی محافظت کنید.

الزامات شغلی شامل تجربه در برنامه های داده با استفاده از Azure، AWS و تجربه عملی در پشته داده های ابری است. همچنین به مهارت در زبان های برنامه نویسی/اسکریپت نویسی اصلی مانند جاوا، لینوکس و/یا پایتون/اسکالا نیاز دارید.

2. Kubernetes

پرتقاضاترین مهارت های فنی سال 2023 و همچنین برخی از مشاغل مرتبط را در زیر کشف کنید. برای فرصت های بیشتر، از TechSpot Jobs Board دیدن کنید.

1. مهارت چند ابری

متقاضیان همچنین باید توانایی همدلی با مشتریان و جلب احترام ذینفعان را برای همسویی با اهداف، اهداف تجاری، جدول زمانی و برنامه اجرایی نشان دهند.

3. جاوا اسکریپت/جاوا/پایتون

یکی از نقش‌های باز برای کشف این مهندس کلان داده، شغل ارشد در Fiserv است. شما پروژه‌های مهندسی داده، یکپارچه‌سازی و انبارداری در مقیاس بزرگ را رهبری می‌کنید، ادغام‌های سفارشی بین سیستم‌های مبتنی بر ابر با استفاده از API ایجاد می‌کنید و پرس‌و‌جوهای پیچیده و کارآمد را برای تبدیل منابع داده خام به مدل‌هایی با دسترسی آسان می‌نویسید.

تعجبی وجود ندارد که چرا: جاوا اسکریپت در توسعه وب جلو و عقب بسیار اساسی است، جاوا برای توسعه برنامه اندروید و داده های بزرگ استفاده می شود و پایتون به ویژه برای علم داده و یادگیری ماشین و وظایف اتوماسیون، مانند اسکریپت نویسی مفید است. و تست کردن

با این حال، می دانیم که در زمان عدم اطمینان یا حتی رکود، همه مشاغل فناوری به یک اندازه تحت تأثیر قرار نمی گیرند. در واقع، پیش‌بینی می‌شود که بسیاری از نقش‌های فناوری در دهه آینده رشد کنند، از جمله زمینه‌هایی مانند علم داده (36٪)، امنیت اطلاعات (35٪) و توسعه وب (30٪).

بخونید:  جلبک ها ممکن است جدیدترین سلاح مایکروسافت در مبارزه با ردپای کربن خود باشند

JB Hunt در حال ساخت یک پلتفرم کاملاً جدید برای فعال کردن پتانسیل داخلی و خارجی خود است و به همین دلیل به دنبال مهندس نرم افزار III، Dynamics است. این موقعیت برنامه‌ها را مستند می‌کند، ویژگی‌های جدید را توسعه و پیاده‌سازی می‌کند، و از معماری لایه برنامه‌های کاربردی وب حیاتی و سیستم‌های مختلف پشتیبان پشتیبانی می‌کند که از پلتفرم و سایر ابتکارات دیجیتال پشتیبانی می‌کنند.