این آب نبات با اجرای Doom بهترین آب نبات هالووین است

به طور خلاصه: Adafruit Industries اخیراً PSA مفیدی را منتشر کرده است تا به والدین یادآوری کند که آب نبات بچه های خود را در این هالووین به دقت بررسی کنند. ظاهراً بازرسان آب نبات آنها یک راه شیری در حال اجرا Doom پیدا کردند. دیوانه، درست است؟

اخیراً، یک هکر موفق شد FPS کلاسیک را روی صفحه لمسی تراکتور جان دیر اجرا کند. از دیگر تلاش‌های قابل توجه می‌توان به کارکردن آن بر روی لامپ هوشمند Ikea، یخچال هوشمند، Playdate from Panic (استفاده از میل لنگ برای شلیک chaingun عالی است) و آجر لگو اشاره کرد. حتی شخصی از یک اکسپلویت Doom II برای اجرای Doom در داخل Doom استفاده کرد و راهی برای اجرای Doom در Notepad با سرعت 60 فریم در ثانیه پیدا کرد.

بنابراین، بهترین آب نبات هالووین چیست؟

Running Doom اغلب معادل «سلام جهان» سخت‌افزار است و در طول سال‌ها شاهد بارگذاری آن بر روی انواع دستگاه‌ها بوده‌ایم.

Adafruit Industries یک شرکت سخت افزار منبع باز مستقر در شهر نیویورک است که انواع لوازم الکترونیکی و کیت های DIY را به فروش می رساند. این شرکت در توضیحات ویدیو به جزئیاتی در مورد ساخت اشاره نکرد، اما اوایل امسال، آنها جزئیات اجرای بازی بر روی برد QT Py ESP32 Pico را شرح دادند. آیا این می تواند چیزی باشد که به نوار نبات Doom نیرو می دهد؟

کمتر از یک هفته مانده به هالووین و بچه ها بدون شک برای شب بزرگ جمع آوری آب نبات آماده می شوند. در حالی که بحث‌ها بر سر انتخاب لباس یا بهترین راهبرد برای به حداکثر رساندن بارها ادامه دارد، فکر می‌کنم همه ما می‌توانیم موافق باشیم که بحث طولانی‌مدت بر سر بهترین آب نبات هالووین یک بار برای همیشه حل شده است.

Found یک ویژگی TechSpot است که در آن ما چیزهای هوشمندانه، خنده دار یا جالب دیگری را از سراسر وب به اشتراک می گذاریم.منبع

این پروژه شامل انتقال Retro-Go به برد و بارگیری نسخه اشتراک‌افزار Doom از کارت microSD بود. به نظر نمی رسد صفحه نمایش نوار آب نبات با رزولوشن 240×240 صفحه نمایش TFT IPS در برد Pico مطابقت داشته باشد، اما بخشی از آن را می توان با قاب شیرینی پوشانده و خروجی بازی را متناسب با آن تنظیم کرد.