این تأیید کننده LOL تأیید می کند که شما واقعاً با صدای بلند خندیدید

مور می‌گوید که این دستگاه را با استفاده از پلتفرم توسعه Edge Impulse برای یادگیری ماشین، سه دقیقه یا حدود 100 دقیقه از خنده‌های خود را آموزش داده است. خود دستگاه از یک میکروکنترلر حس Xiao و یک برد توسعه Teensy 4.1 استفاده می کند.

مور به دستگاه بعدی که روی آن کار می کند اشاره کرد: تأیید کننده LMAO. دقیقاً مشخص نیست که چگونه کار می کند، اگرچه شاید فقط یک شوخی باشد، در این صورت، LOL!

با کمال تعجب، LOL چهارمین مخفف/مخفف متن گوگل در سال 2021 بود، با وجود اینکه مخفف Laugh Out Loud به دهه 1980 بازمی گردد. در طول دهه نود زمانی که تلفن‌های همراه، که بسیاری از آن‌ها دارای طرح‌های داده با تعداد معینی از متون، هر کدام با محدودیت کاراکتر بودند، به طور گسترده مورد استفاده قرار گرفت و LOL در سال 2011 وارد فرهنگ لغت انگلیسی آکسفورد شد. جالب اینجاست که LOL اولین بود. در دهه 1960 برای بانوی پیر کوچولو به عنوان یک ابتکار استفاده شد.

من این مورد را به نام تأیید کننده LOL ساختم: دستگاهی که فقط در صورتی که واقعاً با صدای بلند خندیده باشید به شما امکان می‌دهد lol را تایپ کنید. pic.twitter.com/Gsc63yGEm0

– برایان مور (@lanewinfield) 3 ژانویه 2023

WTF؟! بیایید صادق باشیم: بیشتر اوقات ما LOL می نویسیم، واقعاً با صدای بلند نمی خندیم. این نام اختصاری معادل آنلاین یک «هه» واقعی شده است، همان چیزی که یکی از مهربانی‌ها هنگام تصدیق آنچه که کسی گفته بود خنده‌دار بوده است، به زبان می‌آورد، فقط آنقدر خنده‌دار نبوده که صدایش را بالا ببرد. با این حال، اکنون دستگاهی ساخته شده است که تنها در صورتی امکان تایپ LOL را به افراد می دهد که واقعاً با صدای بلند بخندند.

h/t: PC Gamer

منبع

به نظر می رسد این روزها معنای واقعی LOL گم شده است. بسیاری از مردم، از جمله این نویسنده، اگر چیزی واقعاً آنها را بخنداند، اغلب چیزی در امتداد خط “من یک LOL واقعی انجام دادم” می نویسند. دستگاه مور می‌تواند به LOL همان اثری بدهد که قبلا داشت، اما تأییدکننده همچنین می‌تواند باعث شود کاربران خنده‌های ساختگی کنند، درست مانند زندگی واقعی. و در مورد آن مواقعی که LOL به شیوه ای طعنه آمیز استفاده می شود چطور؟

برایان مور تصمیم گرفت تا با ایجاد یک دستگاه تأیید کننده که به صفحه کلید و رایانه شخصی متصل می شود، اعتبار LOL را بازیابی کند. با استفاده از یک میکروفون متصل به یقه، تأیید کننده LOL بررسی می کند تا مطمئن شود که شما واقعاً قبل از نوشتن پاسخ خندیده اید. کاربرانی که می‌خندند می‌توانند مخفف را بنویسند و چراغ سبز، تیک تأیید شده و مهر زمانی را ببینند. تلاش برای نوشتن LOL بدون خنده منجر به چراغ قرمز می شود و کلمات به طور خودکار با چیز دیگری جایگزین می شوند – در این مورد، “این خنده دار است.”