این ترکیب ثابت می کند که مایکل اسکات “بهترین” فرمانده شپرد جهان را خواهد ساخت


فقط برای خنده: در سن من، بدبینی حس شوخ طبعی من را به حدی کاهش داده است که حداقل می توانم قبل از خندیدن به چیزی نوجوانانه قورت بدهم. بنابراین، من به ندرت با موقعیتی مواجه می شوم که باعث ایجاد یک تف کردن شود. امروز، این تغییر کرده است، و من هنوز هم لکه‌های قهوه را روی میزم پیدا می‌کنم که باید قبل از اینکه لکه‌دار شوند، آن‌ها را پاک کنم.

برای اینکه بدانید منظورم چیست، حداقل 10 ثانیه اول ویدیوی سرصفحه را تماشا کنید. اما من گمان می‌کنم که شما می‌خواهید بعد از آن 10 مورد اول، کل آن را تماشا کنید، و باید، به خصوص قبل از خواندن ادامه مطلب، زیرا من در شرف انتشار چند اسپویل هستم که گگ‌ها را خراب می‌کند.

YouTuber eli_handle_b․wav (Eli) اوقات فراغت خود را به «نمایش سبز» شخصیت های تلویزیونی و فیلم در بازی های ویدیویی نمادین با استفاده از نرم افزار ویرایش ویدیوی Adobe After Effects اختصاص می دهد. این آخرین، “بهترین رئیس جهان” مایکل اسکات از The Office را در کشتی SSV Normandy از Mass Effect به جلوه های کمدی عالی می رساند. تا کنون بهترین کار اوست.

افتتاحیه ای که باعث تهوع من شد مایکل اسکات کلاسیک بود و خنده دارتر از صحنه اصلی بود که از The Office به عاریت گرفته شده بود. و خنده ها به همین جا ختم نشد.

مایکل که عصبانی می شود و به همه می گوید که “آرام بمانند” در حالی که وقتی نورماندی سرنگون می شود کاملاً وحشت زده می شود، کار بسیار خوبی است. من دوست داشتم که چگونه او اشلی را در شعله های آتش فرو می برد تا بتواند به در خروجی برسد. سپس برش فیلم دوربین مداربسته از دویدن او در یکی از راهروهای خدمات کشتی، صحنه را می فروشد.

این ویدیو بهترین ویدیویی است که الی تا کنون پست کرده است. بیشتر بقیه احساس تریلر می‌کنند، در حالی که این یکی، با ترکیب بسیار هوشمندانه موسیقی The Office/Mass Effect و صحنه‌های تا حدی منسجم، بیشتر شبیه یک مینی اپیزود از نمایشی است که من مشتاقانه مرتباً آن را تماشا می‌کردم.

همچنین، برخی از افکت‌ها نسبت به بازی‌های قبلی او اصلاح‌تر و بالغ‌تر هستند. به عنوان مثال، به صحنه ای توجه کنید که مایکل از عروسک برای مشت زدن به صورت جوکر در حالی که او در حال پرواز با کشتی است استفاده می کند. پلک زدن جوکر با هر مشت هماهنگ است، که این ایده را می فروشد که جوکر فقط سعی می کند کودکانه مایکل را نادیده بگیرد. همچنین، لرزش جزئی دوربین در طول ویدیو، حال و هوای مستندی را به آن می‌دهد که The Office از آن استفاده می‌کرد.

اگر بیشتر می خواهید، می توانید Eli’s Austin Powers/Mass Effect قسمت 1 (بالا) یا قسمت 2 را امتحان کنید که بد نیستند. انواع دیگری نیز برای مرور وجود دارد.منبع