این جمعه که GoldenEye 007 در نینتندو سوییچ عرضه می‌شود، سال‌های طلایی بازی را دوباره تجربه کنید.

روز چهارشنبه، نینتندو سرانجام تاریخ انتشار GoldenEye را از طریق اعلام کرد توییتر و یوتیوب این بازی می گوید که این بازی در روز جمعه به سرویس اشتراک Expansion Pack خود می رسد. رقص شاد.

این بازی همچنین از طریق Game Pass یا Rare Replay بر روی Xbox در دسترس خواهد بود.

منبع

بسیار مورد انتظار: آیا دارم خواب می بینم؟ من به معنای واقعی کلمه GoldenEye 007 را برای نینتندو 64 از اوایل دهه 2000 بازی نکردم زیرا… خوب، من از اوایل دهه 2000 N64 نداشتم. با این حال، آن و سری جنگ ستارگان بازی‌هایی هستند که من بیش از همه از آن سیستم دلتنگم. این هفته می‌توانم نوستالژی این بازی کلاسیک را در نینتندو سوییچ خود تجربه کنم.

به خاطر داشته باشید که این یک بازسازی نیست. این GoldenEye 007 اصلی است، همانطور که در سال 1997 منتشر شد، که چیز بدی نیست. حتی حالت چهار نفره خود را حفظ می کند. در سال 1997، اکشن رقابتی مبل با صفحه نمایش تقسیم شده با چهار کنترلر بود. از آنجایی که نینتندو از بازی اصلی استفاده می کند، این تغییر نکرده است. بنابراین، برای بازی کردن به صورت محلی با دوستان، باید یک سوئیچ اصلی (نه Lite) را به تلویزیون خود متصل کنید تا راه مناسبی برای بازی باشد. با این حال، نینتندو یک حالت چند نفره آنلاین را اضافه کرد که احتمالاً به کاربران امکان می دهد مسابقات رقابتی تمام صفحه را انجام دهند.

برای طرفداران، این یک خبر هیجان انگیز است. بدون شک یکی از بهترین، اگر نگوییم بهترین، بازی های 007 در هر پلتفرمی بود. آیا در طول دو دهه و نیم گذشته (در 23 آگوست 25 ساله می شود) دوام آورده است؟ با قضاوت بر اساس همه مودها و بازسازی های طرفداران DMCA در چند سال گذشته، علاقه همچنان بسیار زیاد است. و از آنجایی که تیم حقوقی جنگ‌طلب نینتندو به معنای واقعی کلمه تمام تلاش‌های خود را برای رساندن بازی به بازیکنان امروزی، جدید و قدیم، از بین برده است، احتمالاً شاهد تعداد زیادی دانلود از GoldenEye خواهیم بود.

سپتامبر گذشته، نینتندو تایید کرد که GoldenEye 007 به زودی به شبیه‌ساز Switch Online N64 عرضه می‌شود. از آن زمان، طرفداران با نفس بند آمده منتظر اطلاعات بیشتر بودند، به خصوص زمانی که می توانستند به آن دست پیدا کنند، اما ما چیزی جز سکوت از MI6 دریافت نکردیم.

به عنوان Bond در GoldenEye 007 وارد دنیای جاسوسی شوید. عملیات مخفی شما برای متوقف کردن ماهواره سلاح GoldenEye سراسر جهان را در بر می گیرد – شما به پایگاه های زیرزمینی نفوذ خواهید کرد، از طریق یک قطار نظامی شارژ خواهید کرد و به اعماق یک جنگل می چرخید. در طول مسیر، M به شما در مورد اهداف شما توضیح می دهد و Q Branch با مجموعه ای از ابزارها از تلاش های شما پشتیبانی می کند، اما موفقیت نهایی این ماموریت تنها از آن شماست. روز را صرفه جویی کنید، سپس به دنبال طلا در اکشن جاسوسی در مقابل جاسوسی به صورت محلی یا آنلاین در حالت چند نفره چهار نفره بروید و از اکشن رقابتی اول شخص دور به دور لذت ببرید.

بخونید:  Neo Semiconductor 3D X-DRAM را راه اندازی کرد، اولین فناوری جهان برای تراشه های حافظه DRAM 3D