این دانگل LAN ادعا می کند که تداخل صوتی شبکه را از بین می برد

در صفحات محصول به عایق گالوانیکی ممتاز اشاره شده است که با جداسازی مدارهای الکتریکی جریان های سرگردان را از بین می برد. آنها همچنین به یک بافر حافظه صفر و یک سرکوبگر ولتاژ گذرا برای محافظت در برابر نوسانات برق اشاره می کنند.

نظر دهندگان در انجمن ها یا دستگاه را مسخره می کنند یا برداشت های متفاوتی از آن بیان می کنند. به نظر می رسد برخی از کاربران تفاوت جزئی در کیفیت صدا می شنوند، در حالی که برخی دیگر مدعی بهبود قابل توجهی هستند.

مشخص نیست که پیوست 90 دلاری چقدر کیفیت صدا را بهبود می بخشد. با توجه به صفحه آمازون دانگل، iSilencer در 23 فوریه عرضه شد، اما ظاهرا هیچ منتقد سخت افزاری آن را آزمایش نکرده است.

علاوه بر این، طراحان قول می دهند که دانگل سرعت اینترنت را کاهش نمی دهد و از اتصالات گیگابیتی پشتیبانی می کند. iSilencer شامل یک قاب محافظ برای به حداقل رساندن از دست دادن بسته و تثبیت سیگنال ها است.

WTF؟! علاقه مندان به صدا تمام تلاش خود را می کنند تا اطمینان حاصل کنند که بهترین کیفیت صدا را دریافت می کنند، اما آیا ارزش صرف حدود 100 دلار برای حذف تداخل صوتی در اتصالات اترنت را دارد؟ به نظر می رسد یکی از شرکت ها اینطور فکر می کند و دانگلی را ارائه می دهد که ادعا می کند پخش صدا را تمیز می کند.

بررسی‌های آمازون برای یک دستگاه ifi دیگر – یک حذف کننده تداخل صوتی USB که در سال 2020 با قیمت 60 دلار راه‌اندازی شد – احساس مشابهی دارد. پس از وصل شدن به پورت‌های USB رایانه، عملکردی مشابه دانگل اترنت را انجام می‌دهد و بررسی‌ها نشان‌دهنده یک تغییر قابل توجه اما نه تغییر دهنده است.

بخونید:  هلند و ژاپن توافق کردند صادرات ابزارهای ساخت تراشه به چین را محدود کنندمنبع

iSilencer به پورت اترنت در روتر، سوکت اترنت دستگاه یا سوکت دیواری اترنت متصل می شود. یک نمودار نشان می‌دهد که برای دستگاه‌های استریم با اتصالات سیمی کار می‌کند، اما به WiFi اشاره نمی‌کند، که می‌تواند محصولاتی مانند بلندگوهای هوشمند یا تلفن‌ها را حذف کند.

صفحه آمازون یک بررسی دارد که به آن پنج ستاره می دهد. بازبینی کننده، که ادعا می کند یک تنظیم صدای 40000 دلاری دارد، هشدار می دهد که لوازم جانبی و کابل های شبکه باید آخرین چیزی باشد که مصرف کنندگان بعد از اجزای مهم تر مانند بلندگوها و گیرنده ها روی آن سرمایه گذاری می کنند. ifi همچنین iSilencer را به عنوان آخرین قطعه از یک سیستم صوتی پیشرفته توصیف می کند.

شرکت تجهیزات صوتی ifi دستگاه کوچکی را منتشر کرده است که به پورت های اترنت متصل می شود تا تداخل سیگنال از صدای پخش شده از طریق اتصال را حذف کند. به نظر می‌رسد این محصول منحصربه‌فرد که iSilencer نام دارد، علاقه‌مندان به صدا را هدف قرار می‌دهد که در حال حاضر پول زیادی برای دریافت صدای بکر از منابع اینترنتی مانند خدمات اشتراک موسیقی صرف می‌کنند.