این قایق تفریحی لوکس ۲۵ میلیون دلاری می تواند به یک زیردریایی تبدیل شود

U-Boat Worx پیشرو در بازار زیردریایی های کوچک با طیف وسیعی از وسایل نقلیه شخصی زیر آب است که در دسترس عموم خریداران است. اگرچه هنوز دقیقاً ارزان نیست، سری نمو از 545000 یورو شروع می شود و می تواند دو مسافر را تا عمق 100 متری یا حدود 330 فوتی در خود جای دهد.

به طور خلاصه: سازنده شناور هلندی U-Boat Worx امیدوار است که ساخت آینده آن برای علاقه مندان قایقرانی و کاوشگران زیر دریا به طور یکسان جذاب باشد. این واقعاً بهترین های هر دو جهان را ارائه می دهد، اما فقط در صورتی که جیب های به اندازه کافی عمیق داشته باشید.

قیمت U-Boat Work Nautilus از 25 میلیون یورو شروع می شود، رقمی که بدون شک پس از انجام سفارشی سازی ها افزایش می یابد. به ما گفته شده است که انتظار می رود سفارشات ظرف 30 ماه آماده شوند.منبع

در داخل، یک فضای 50 متری برای شام و سالن استراحت با چهار پنجره دایره ای به قطر نزدیک به چهار متر پیدا خواهید کرد. این طرح همچنین خواستار یک کابین اصلی، چهار اتاق خواب اضافی و اتاق خواب برای حداکثر شش خدمه است. یک غذاخوری کامل باعث می‌شود که غذا آماده و پختن نسیمی در بالا یا زیر آب باشد. چیدمان داخلی را می توان به طور کامل سفارشی کرد تا نیازها و خواسته های خاص مشتری را برآورده کند.

Nautilus یک قایق تفریحی 1250 تنی و 37.5 متری زیر آب است. این کشتی که در نمایشگاه اخیر قایق بادبانی موناکو رونمایی شد، می تواند هم به عنوان یک قایق تفریحی روی آب و هم به عنوان شناور شناور عمل کند. در حالت قایق بادبانی، Nautilus دارای یک عرشه آفتابگیر بزرگ، یک استخر آب شیرین، یک بار و یک میز ناهار خوری است.

بخونید:  LG UltraGear 32GQ950 Review | TechSpot

دریازدگی و شرایط آب و هوایی خائنانه احتمالاً به نگرانی گذشته برای مالکان تبدیل خواهد شد. همانطور که برت هاتمن، بنیانگذار U-Boat Worx اشاره می کند، اگر دریا خیلی مواج شد، به سادگی شیرجه بزنید و با خیال راحت به سفر خود ادامه دهید.

این موتور دیزل الکتریک دارای عمق 200 متر (حدود 656 فوت)، سرعت کروز سطحی 9 گره و سرعت زیر آب 4 گره خواهد بود. این کشتی می‌تواند هر بار تا چهار روز در زیر آب بماند، با استقامت زیر آب در سرعت کروز روی ۶ ساعت تنظیم شده است. یک مناقصه، Aronnax، در زیر عرشه عقب انبار شده است.