این معامله مایکروسافت آفیس یک مجوز مادام العمر با قیمت 39 دلار یا دو مجوز به قیمت 59 دلار به شما می دهد

استفاده از رایانه شخصی برای کار و بازی عالی است، اما مهم نیست که وظایف اصلی را انجام می دهید یا یک کسب و کار را مدیریت می کنید، دیر یا زود به یک مجموعه بهره وری برای نوشتن، تصحیح، انجام برخی محاسبات یا ایجاد یک ارائه نیاز خواهید داشت. Word، Excel، PowerPoint استانداردهای صنعتی هستند، اما پرداخت اشتراک برای Office 365 ممکن است در برنامه های فوری شما نباشد.

پس چطور می‌شود که Microsoft Office Professional 2021 را فقط با 39.99 دلار، که شامل تمام موارد ضروری مانند Word و Excel، علاوه بر Outlook، Access، Publisher و OneNote است، بخرید؟ این بیش از 88٪ تخفیف از قیمت معمولی مجوز مستقل دارد و برای Windows و macOS نیز در دسترس است.

جدیدترین ویرایش‌های ورد، اکسل و پاورپوینت شامل نویسندگی و همکاری هم‌زمان از درون برنامه‌ها (یک مزیت برای استفاده از ابزارهای مبتنی بر مرورگر)، به‌علاوه چندین ویژگی جدید و یک رابط کاربری مدرن است که پشتیبانی از DPI بالایی را ارائه می‌دهد. و حالت تاریک

بهره وری خود را با Microsoft Office Professional 2021 با فقط 39.99 دلار افزایش دهید که برای Windows یا Mac در دسترس است. از طرف دیگر، دو مجوز را به قیمت 59.99 دلار خریداری کنید. کلیدهای مجوز نرم افزار شما فوراً برای دانلود و نصب Office 2021 در دسترس شما قرار می گیرد.منبع

خرید مستقیم مجوز آفیس جایگزین مناسبی برای پرداخت هزینه های مکرر برای اشتراک است. بدیهی است که Office 365 ویژگی‌های آنلاین بیشتری را اضافه می‌کند، اما اگر به سادگی بهترین برنامه‌های آفیس را می‌خواهید، این خرید یک‌باره با تخفیف زیاد بی‌معنا است.

بخونید:  تیم کوک می‌گوید علیرغم مخالفت‌های تیمش، برای عرضه هدست واقعیت ترکیبی اپل عجله دارد
گزینه‌های رایگان مناسبی مانند LibreOffice و FreeOffice در دسترس هستند، اما مجموعه مایکروسافت قوی‌ترین، پر از ویژگی‌ها، و به دنبال این کار است.

علاوه بر این، یک معامله حتی بهتر وجود دارد که شما را به دست می آورد دو مجوزهای Office 2021 Pro به قیمت 59.99 دلار.

مایکروسافت اکسل ممکن است یکی از مفیدترین ابزارهایی باشد که تاکنون ایجاد شده است. این فقط برای حسابداران و متخصصان امور مالی نیست. جداول محوری به شما کمک می کند تا از قدرتمندترین ابزار اکسل برای ارائه بهتر داده های خود استفاده کنید. با فرمول های رایج و نحوه ترکیب آنها برای پیمایش و خودکارسازی بیشتر کارهای اداری خود آشنا شوید. با استفاده از ماکروها برای خودکارسازی وظایف در Word، و کشف نکات و میانبرهایی برای بهبود کارایی پاورپوینت خود، سریعتر کار کنید، و در جریان ارائه با نمودارها، نمودارها و جداول قرار بگیرید.