این مفهومی مرسدس F200 دارای دوربین برای آینه های جانبی و فرمان جوی استیک بود … در سال 1996

کوپه 2 در دارای یک سیستم کنترل منحصر به فرد بود که فرمان و پدال های گاز / ترمز را با جوی استیک جایگزین کرد. یک چوب دوتایی در مرکز و همچنین میله های جداگانه روی هر در وجود دارد که به شما امکان می دهد از صندلی راننده یا سرنشین رانندگی کنید. اگر کسی بینش بیشتری در مورد عملکرد چوب نصب شده در در دارد، دوست دارم بیشتر بدانم.

Found یک ویژگی TechSpot است که در آن ما چیزهای هوشمندانه، خنده دار یا جالب دیگری را از سراسر وب به اشتراک می گذاریم.منبع

کانال یوتیوب TheTFJJ اخیراً مرسدس F200 مفهومی را هنگام ورود به نمایشگاه خودروی Concours لندن فیلمبرداری کرده است. با توجه به توضیحات، این خودرو یکی از معدود کانسپت های مرسدس است که تا به حال به یک مشتری فروخته شده و طبق گزارش ها نزدیک به 10 میلیون دلار فروخته شده است. این خودرو در سال 1996 در نمایشگاه خودرو پاریس معرفی شد اما از آن زمان به ندرت در انظار عمومی دیده شده است.

زیر کاپوت یک دستگاه تنفس طبیعی 6.0 لیتری V12 قرار دارد. درب‌های پروانه‌ای برقی و چرخ‌های مفهومی برای همه جذابیتی ندارند، اما در غیر این صورت، این خودرو با توجه به قدمت خود بسیار مدرن به نظر می‌رسد. قفل درها از طریق یک کارت مغناطیسی که در جیب مالک نگهداری می شود باز می شود و نیازی به کشیدن نیست.

از روی صندلی راننده، بیشتر شبیه کابین خلبان یک جت جنگنده به نظر می رسد تا یک خودروی اواسط دهه 90، اما بقیه قسمت های داخلی به لطف داشبورد تمیزی که عمدتاً از صفحه های ویدئویی تشکیل شده است، بسیار مینیمالیستی است.

بخونید:  GOG در فروش بهاره خود 4500 بازی را تخفیف می دهد. در اینجا برخی از بهترین معاملات وجود دارد
این کانسپت همچنین جایگزین آینه‌های جانبی سنتی با دوربین‌ها شد و کیسه‌های هوا بسیار بیشتر از استاندارد آن دوره بود. دیگر فناوری های پیشرفته در آن زمان شامل شیشه سقف پانوراما شفاف، تشخیص صدا برای استفاده با تلفن همراه، سیستم تعلیق کاملا فعال، درب کامیون با بازشو الکتریکی با لولای چهار مفصلی و سیستم چراغ جلو با نور متغیر بود. توزیع

تصویر بزرگ: مرسدس بنز در سال 1996 یک وسیله نقلیه مفهومی برای برجسته کردن نوآوری ها در طراحی، کنترل و راحتی خودروهای سواری ایجاد کرد. با نگاهی به گذشته بیش از 25 سال بعد، این کوپه شیک تعدادی از ایده های آینده نگر را اجرا کرد که به تازگی راه خود را در خودروهای تولیدی پیدا کرده اند.