این نسخه قابل بازی Zelda ساخته شده در Minecraft بهتر از نسخه اصلی به نظر می رسد

این پروژه فوق‌العاده چشمگیر است و گاهی حتی بهتر از زلدا اصلی به نظر می‌رسد. در اینجا امیدواریم که بتوانیم بقیه نقشه را به طور کامل با سیاه چال‌های دیگر و مجموعه کامل دشمن ببینیم.

در مورد دشمنان، تنها رایج ترین آنها تا کنون اضافه شده است. به طور مشابه، تنها اولین سیاهچال ساخته شده است، اما اگر ویدیو به خوبی انجام شود، ممکن است در نهایت شاهد اضافه شدن دیگران باشیم. C1OUS3R قول داده است که پس از دریافت 5000 لایک، این اثر را در دسترس قرار دهد. قبلاً در روز اول 2K لایک جمع آوری کرده است و به نظر می رسد در راه شکستن مانع 5K است.

این کار معمولاً چند سال طول می‌کشد، اما YouTuber از برنامه‌ای به نام Blockbench برای تسریع این فرآیند استفاده کرد. از Blockbench نیز برای ایجاد لینک استفاده شد.

دوست دارید کدام بازی کلاسیک بعدی را در Minecraft بازسازی کنید؟ Super Metroid باورنکردنی است اما شاید خیلی پیچیده باشد. شاید چیزی خنک تر مانند Myst؟

وقتی صحبت از قهرمان بازی شد، C1OUS3R باید راهی برای غیرفعال کردن سرعت و پرش پیدا می‌کرد، زیرا هیچکدام در بازی اصلی وجود نداشتند.

چه اتفاقی افتاده؟ شخصی یک نسخه کاملاً قابل پخش از The Legend of Zelda را در Minecraft بدون استفاده از مودها یا بسته های منبع ساخته است. برای داشتن ظاهری مناسب، YouTuber C1OUS3R از تکنیک کمتر شناخته شده ای برای بارگذاری بافت های جهان بدون هیچ گونه مدهای اضافی استفاده کرد. از آنجا، کاربر شروع به بازسازی کل دنیای Zelda کرد و از ویژگی‌ای در منابع جهانی استفاده کرد که به شما امکان می‌دهد قالب JSON بلوک‌ها را برای افزایش عمق ویرایش کنید.

Found یک ویژگی TechSpot است که در آن ما چیزهای هوشمندانه، خنده دار یا جالب دیگری را از سراسر وب به اشتراک می گذاریم.منبع

C1OUS3R همچنین نسخه های درون بازی Super Mario Bros. و Sonic the Hedgehog را ایجاد کرده است. هر دو از نظر بصری خیره کننده هستند، اما من نسبت به ساخت Sonic جانبدار هستم زیرا لمس های سه بعدی آن را به سطح بعدی می برد.

برای این کار، موددر به بازیکن کوری دائمی داد (که مانع از سرعت دویدن آنها می‌شود) و از سایه‌بان‌های منابع جهانی در نسخه 1.17 برای غیرفعال کردن کامل جلوه‌های بصری کوری استفاده کرد. به طور معمول، نابینایی یک تصویر سنگین اضافه می کند که ارائه را خراب می کند.