این وسیله “بوسیدن” به زوج های از راه دور و غریبه ها اجازه می دهد صمیمیت را تجربه کنند.

این اولین دستگاهی نیست که بوسه بین کاربران را شبیه سازی می کند. مؤسسه Imagineering در مالزی کیسینجر را در سال 2016 راه اندازی کرد، یک غلاف متصل به تلفن همراه با یک پد که کاربر آن را بوسید تا تجربه را در کیسینجر دیگری تکرار کند. اگرچه نسخه چینی کمی واقعی تر است.

دستگاه بوسیدن از راه دور برای عاشقان مسافت طولانی که توسط دانشجوی دانشگاه چینی در شهر چانگژو اختراع و ثبت شده است.
 ماژول دهان شکل، به عنوان یک منطقه القا کننده برای عاشقان برای انجام بوسه عمل می کند و سپس می تواند ژست بوسه را به “دهان” در طرف دیگر منتقل کند. pic.twitter.com/5i2ogMiUXe

— چین در تصاویر (@tongbingxue) 22 فوریه 2023

گزارش ها از این دستگاه با استقبال متفاوتی در شبکه های اجتماعی مواجه شده است. برخی می گویند وحشتناک و عجیب است، در حالی که برخی دیگر می پرسند از کجا می توانند یکی را تهیه کنند – یک جفت ماشین را می توان به قیمت 550 یوان یا حدود 81 دلار از فروشگاه الکترونیک چینی Taobao خریداری کرد. در مورد نداشتن زبان هم چند شکایت وجود دارد. و سوالاتی در مورد اینکه مردم برای چه چیز دیگری ممکن است از آن استفاده کنند.

WTF؟! روابط از راه دور اغلب به دلیل عدم صمیمیت بین زوجین شکست می خورد. اما یک دستگاه جدید از چین سعی می‌کند تا این مشکل را (تا حدودی) با اجازه دادن به افراد برای ارسال بوسه‌های شبیه‌سازی شده برای یکدیگر – یا افراد کاملاً غریبه – برطرف کند. و بله، خیلی عجیب است.

بخونید:  بورس استرالیا از برنامه های خود برای بازسازی پلت فرم خود بر روی بلاک چین چشم پوشی می کند
این دستگاه که توسط گروهی از دانش‌آموزان موسسه فناوری مکاترونیک حرفه‌ای چانگژو در استان جیانگ سو در شرق چین طراحی شده است، از یک جفت لب سیلیکونی تشکیل شده است که فشار، حرکت و گرمای لب‌های بوسه‌زن را شبیه‌سازی می‌کند. این اطلاعات به دستگاه دیگری در مکانی دیگر ارسال می شود و بوسه را تکرار می کند.

این سیستم با جفت کردن دستگاه با یک برنامه تلفن و وصل کردن آن به درگاه شارژ گوشی کار می کند. هنگامی که برنامه با شخص دیگری شریک شد، بوسه ها را می توان آپلود کرد و برای عاشق دور ارسال کرد. حتی می تواند صداها را تکرار کند، بنابراین شاید هنگام خوردن یک کاسه سوپ داغ از آن استفاده نکنید.