این چیزی است که شایعه Titan Ada انویدیا ممکن است شبیه آن باشد


چه اتفاقی افتاده؟ شاید هرگز مطمئن نباشیم که آیا Titan Ada شایعه شده انویدیا واقعاً پشت درهای بسته وجود دارد یا خیر، اما ما ایده ای داریم که در صورت وجود، ممکن است چه شکلی به نظر برسد. Moore’s Law is Dead اخیراً هنرمندی را برای تولید رندرهایی از GPU شایعه شده استخدام کرده است که طبق گزارشات بر اساس تصاویر واقعی یک نمونه مهندسی واقعی Titan است.

تام فقط یک نسخه تکی و به شدت ویرایش شده از یکی از عکس های واقعی را نشان داد تا منشا آن را پنهان کند، اما رندرها نشان می دهند که یک تایتان خرده فروشی چقدر می تواند بزرگ باشد.

خنک‌کننده دارای همان روکش طلایی تایتان‌های قبلی و همچنین طراحی کلی یکسان است، فقط بزرگ‌تر. این کانال ادعا می‌کند که کارت دارای کانکتورهای 16 پین دوگانه است، اما مصرف انرژی در نسخه خرده‌فروشی احتمالاً به حدود 650 وات محدود می‌شود و اورکلاک آن کمی بالاتر از 700 وات است. در مورد عملکرد، 10 تا 20 درصد سریعتر از 4090 احتمالاً هدف بوده است. Titan Ada همچنین به چهار اسلات نیاز داشت، بنابراین قاب‌های کوچک غیرقابل رفتن بودند.

در نهایت، تام معتقد است که Titan Ada واقعی است، البته بیشتر یک پروژه skunkworks در انویدیا است. شاید انویدیا فقط می‌خواست ببیند چه چیزی با لاولیس امکان‌پذیر است، یا شاید آنها در حال آماده شدن برای بدترین سناریویی بودند که در آن AMD توانست 4090 را با RDNA 3 به چالش بکشد. مورد.

تام خاطرنشان می کند آنچه در این مرحله محتمل تر به نظر می رسد، یک 4090 Ti است که از طراحی خنک کننده سه شیار موجود و یک ضربه جزئی قدرت استفاده می کند. خنک‌کننده بزرگ‌تر چهار شیار احتمالاً در آزمایشگاه باقی می‌ماند “در صورتی که اتفاق عجیبی با تعمیر RDNA 3 AMD رخ دهد.”

بخونید:  Broadcom به چه چیزی تبدیل شده است؟ | TechSpot

مطالب مرتبط: نقد و بررسی Nvidia GeForce RTX 4090

آیا علاقه مند هستید که Nvidia یک تایتان غول پیکر را بر اساس Lovelace عرضه کند؟ قیمت گذاری بدون شک از طریق سقف انجام می شود و هر کسی حدس می زند که در شرایط فعلی با کمبود، مشکلات زنجیره تامین، ربات ها و فروشندگان، در دسترس بودن چگونه خواهد بود، اما شاید دیدن آن جالب باشد؟منبع