این کتاب عکس ۱۶۷ صفحه ای، نامه ای عاشقانه به مهمانی های LAN است

داستان یکی از بدنام ترین عکس های LAN پارتی در اینترنت

نویسنده مریت ک امیدوار است بخشی از این جادو را در کتاب جدیدی با عنوان LAN Party بطری کند. در ارزش اسمی، این یک جشن عکاسی از جلسات بازی از سال گذشته است. در واقع، این طوفان نوستالژی است که نه تنها تکنولوژی اواخر دهه 90 و اوایل دهه 2000 را در بر می گیرد، بلکه فرهنگ، مد و حتی دکوراسیون خانه را نیز در بر می گیرد.

(غذاهای ناسالم و نوشابه مورد نیاز)

LAN Party به دنبال بودجه برای Volume است و در حال حاضر بیش از نیمی از راه خانه را با تعهدات 30,000 دلاری و 35 روز دیگر به پایان رسانده است. کسانی که علاقه مند به حمایت از کتاب 167 صفحه ای با جلد گالینگور هستند باید حداقل 40 دلار برای تهیه نسخه ای از آن بخرند. اگر همه چیز طبق برنامه پیش برود، LAN Party در پاییز 2022 ارسال می شود. اگر بودجه کمپین تا 15 دسامبر به طور کامل تامین نشود، تمام تعهدات به طور کامل بازپرداخت می شود.

منبع

گیمرهای رایانه شخصی آنقدر بزرگ هستند که زندگی قبل از منسوخ شدن اینترنت چند نفره محلی را به خاطر بسپارند، احتمالاً خاطرات خوبی از مهمانی های LAN دارند.

احزاب LAN هنوز وجود دارند، حتی در مقیاس بزرگ، اما تلاش برای بازسازی گذشته اغلب یک علت گمشده است. اوایل امیدی وجود داشت که واقعیت مجازی بتواند روح مهمانی های LAN را احیا کند، اما این امر هرگز به حقیقت نپیوست.

قبل از پهنای باند، رقابت با دوستانتان به این معنی بود که رایانه و مانیتور خود را به یک مکان مرکزی منتقل کنید و همه چیز را به صورت فیزیکی از طریق یک شبکه محلی (LAN) به یکدیگر متصل کنید. پس از رفع تمام مشکلات شبکه و قرار دادن همه در یک صفحه از نظر نرم‌افزاری (فرآیندی که ممکن است یک روز کامل یا بیشتر طول بکشد)، چیزی که اغلب اتفاق می‌افتد، ماراتن بازی‌های مملو از کافئین و غذاهای ناسالم بود که در آن صحبت کردن درباره زباله‌ها حکمفرما بود. نگاه کردن به صفحه نمایش با اخم روبرو شد و مفهوم خواب مورد تمسخر قرار گرفت.

یادت باشه زمانیکه: ترک یک مهمانی LAN با احساس خستگی، کمی تهوع یا بیماری کاملاً غیرمعمول نبود. روی کاغذ ناخوشایند و بد به نظر می رسد، اما کسانی که در دوران طلایی یک مهمانی LAN واقعی را تجربه کردند، به یاد دارند که واقعا چقدر جادویی بودند.