این کنترلر ماژولار Victrix BFG Pro PC/PlayStation به طرز باورنکردنی قابل تنظیم است.

در جای دیگر، Pro BFG، که می تواند به صورت سیمی (USB-C) یا بی سیم مورد استفاده قرار گیرد، دارای ماشه های کلاچ چند موقعیتی است که می توانند با پنج نقطه توقف مختلف سفارشی شوند، اگرچه آنها مانند کنترلرهای PS5 سر و صدا یا تطبیقی ​​ندارند. همچنین دارای جک 3.5 میلی متری هدفون و دستگیره های لاستیکی جلو و عقب است.

اگر این سفارشی‌سازی برای شما کافی نیست، سه سبک مختلف از D-pad نیز وجود دارد: مد الماسی شکل Victrix، d-Pad کلاسیک به سبک پلی‌استیشن، یا یکی با هشت ورودی که بیشتر شبیه Xbox است. همچنین دارای چوب های کوتاه تر و بلندتر و دروازه های چوبی قابل تعویض برای حرکات دقیق تر است.

چیدمان پیش فرض کنترلر بسیار شبیه به پلی استیشن است: دو چوب آنالوگ در پایین، یک تاچ پد در سمت چپ، و دکمه های مربع، دایره، مثلث و X در سمت راست. اما ماژول‌ها را می‌توان با استفاده از پیچ‌گوشتی شش‌ضلعی موجود برگرداند یا تغییر داد تا مطابق با ترجیحات بازیکن باشد.

چرخاندن ماژول سمت چپ برای قرار دادن چوب در بالا، آن را بیشتر شبیه یک کنترلر Xbox می کند. محصول Victrix احتمالاً برای طرفداران بازی های مبارزه ای جذاب خواهد بود، به لطف بخش شش دکمه ای به سبک مبارزه با چوب که می تواند جایگزین ماژول مناسب شود.

Pro BFG را می توان پیش از عرضه در ماه دسامبر با قیمت 179.99 دلار پیش خرید کرد.منبع

پرداخت تقریباً 200 دلار برای یک کنترلر هزینه کمی نیست، اما دستگاه آینده Victrix نه تنها به طور رسمی توسط Sony Interactive Entertainment مجوز می گیرد، بلکه به طور باورنکردنی ماژولار و قابل تنظیم است.

بخونید:  Asrock مانیتور بازی منحنی 34 اینچی را با آنتن Wi-Fi داخلی عرضه کرد

کاربران همچنین می توانند دکمه های کنترلر و تنظیمات EQ را با استفاده از نرم افزار رایگان Victrix Control Hub پیکربندی کنند. حداکثر سه نمایه صوتی و سه دکمه را می توان با استفاده از دکمه نمایه ذخیره کرد و بین آنها تغییر داد.

Victrix نام تجاری فرعی PDP به دلیل کنترلرهای سطح بالای خود، مانند Pro FS Arcade Fight Sticks و Gambit Dual Core Tournament Controller برای رایانه شخصی و ایکس باکس، شناخته شده است. در دسامبر امسال، این شرکت کنترلر Victrix BFG Pro را عرضه خواهد کرد، یک کنترلر 180 دلاری برای رایانه های شخصی (X-Input)، PS4 و PS5.

چیزی که باید منتظرش بود: استفاده از کنترلر کنسول به جای ترکیبی از ماوس/صفحه کلید برای بازی های رایانه شخصی ما، در برخی موارد می تواند تجربه را تا حد زیادی بهبود بخشد – گاهی اوقات آنها یک ضرورت هستند – اما استفاده از آنها اغلب با محدودیت هایی مانند عدم سفارشی سازی همراه است. اما این مشکل با کنترلر Victrix BFG Pro نیست.