این کیس کامپیوتر با آکواریوم داخلی ایده وحشتناکی است

من اولین کسی خواهم بود که اعتراف می کنم که شاسی Y2 تمیز به نظر می رسد، اما این تقریباً تا جایی است که من مایل به انجام آن هستم.

این اولین شاسی بلند متالفیش با مضمون آبی نیست. مکعب ماهی با نام مناسب نیز برای نگهداری ماهی ها در همان محفظه رایانه شخصی طراحی شده است، اما این دو را به جای بالا به پایین در کنار هم قرار می دهد.

بیشتر مشخصات Y2 به زبان چینی بر روی تصاویر بروشور چاپ شده است که به راحتی قابل ترجمه نیستند. به نظر می رسد که از منبع تغذیه فلکس استفاده می کند و دارای نورپردازی RGB و همچنین چراغ های LED برای مخزن ماهی در بالای آن است. همچنین به نظر می رسد یک پمپ / اکسیژن ساز با USB و یک کنترل از راه دور برای روشنایی RGB وجود دارد.منبع

جالب‌تر این واقعیت است که Metalfish اولین کسی نبود که با یک کیس کامپیوتری با مضمون آکواریوم به بازار عرضه کرد. نزدیک به 20 سال پیش، Lian Li سازنده قاب آلومینیومی ممتاز، شاسی PC-6010 ATX خود را با پانل جانبی مخزن ماهی اختیاری 99 دلاری عرضه کرد.

با نادیده گرفتن خطر آشکار مرتبط با اضافه کردن بی مورد آب به کیس کامپیوتر شما، باید گرما را نیز در نظر گرفت. من زیست‌شناس دریایی نیستم، اما مطمئن هستم که قرار دادن ماهی‌ها در معرض تغییرات دمایی ثابت احتمالاً برای سلامتی آنها عالی نیست.

شاسی مخزن ماهی Y2 از Metalfish یک کیس کامپیوتر آلومینیومی است که یک مخزن ماهی داخلی در بالای آن نصب شده است که می تواند از ساخت های micro-ATX یا mini-ITX پشتیبانی کند. دارای دو فن خنک کننده 90 میلی متری است و می تواند یک هارد دیسک 2.5 اینچی و همچنین کارت های ویدئویی دو اسلات تا طول 200 میلی متر را در خود جای دهد. ارتفاع خنک کننده پردازنده به 90 میلی متر محدود شده است.

بخونید:  برخی از لپ تاپ های Dell XPS 13 Plus مشکل چسبندگی دارند، ممکن است صفحه نمایش آن بیفتد

کف دست: کیت‌های خنک‌کننده مایع خود، سیستم خنک‌کننده آب را برای عموم به ارمغان آورده است، اما این بدان معنا نیست که ترکیب H2O با وسایل الکترونیکی همیشه ایده خوبی است. حیوانات زنده را به معادله اضافه کنید و فقط مشکل می خواهید.

در حالی که شاسی لیان لی از نظر خطر به همان اندازه ناقص بود، به طور مشخص به جای ماهی واقعی، به ماهی های پلاستیکی رنگارنگ متکی بود. همچنین دارای یک پمپ برای گردش ماهی، روشنایی کاتد سرد و حتی سنگریزه پلاستیکی برای تکمیل ظاهر است.