ایکس آریوتک دستگاه بازرسی ایکس ری سری چمدانی RU962 | zoomfing

در کنار اسکن خودرو، این دستگاه‌ها قابلیت ثبت پلاک خودرو (سیستم پلاک خوان هوشمند)، فیلم‌برداری از زیر خودرو و ذخیره این اطلاعات برای بررسی های آتی را دارند. تشخیص مواد مخدر، اسلحه و مهمات، فلزات، اشیا ممنوعه و تجهیزات تروریستی از جمله کاربرد دستگاه ایکس ری کامیونی است. این دستگاه کاملاً بی‌خطر بوده و از این جهت همواره مورد توجه قرار گرفته است. این تجهیزات با نامهای مختلفی مانند گیت بازرسی چمدانی، گیت بازرسی ایکس ری، دستگاه ایکس ری فرودگاه، دستگاه xray و دستگاه اشعه ایکس نیز شناخته می‌شود.

خرید دستگاه ایکس ری x ray چمدانی، فروگاه، پالتی | قیمت دستگاه ایکس ری | گیت بازرسی چمدانی

دستگاه کنترل بازرسی ایکس ری در حقیقت شبیه یک تونل است که اجسام از داخل آن عبور کرده و بدین ترتیب عناصر عبوری را ردیابی می‌کند، در اجلاس‌های مهم و کنفرانس‌ها از این دستگاه برای کنترل عبور و مرور افراد و همچنین بررسی اشیا مشکوک استفاده می‌شود. دستگاه های کمک بازرسی xray در انواع مختلفی تولید می‌شوند، از جمله این‌ تجهیزات می‌توان به دستگاه ایکس ری چمدانی، دستی، پرتابل، خودرویی و … اشاره کرد. دستگاه ایکس ری 6040 علاوه بر کاربری در فرودگاه ، در کلیه اماکن عمومی و نهادهای امنیتی همچون ادارات، دادگاه، خطوط مرزی و محل برگزاری مراسم‌های مهم نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد. اما قبل از انتخاب این محصول نیاز به شناخت نکات مهم خرید ایکس ری می باشد. شما می‌توانید با ورود به مقاله 6 نکته مهم برای خرید دستگاه ایکس ری ، اطلاعات مفیدی در این باره کسب کنید.

بازرسی ایکس ری کیف، چمدان و بسته

ایکس آریوتک دستگاه بازرسی ایکس ری سری چمدانی RU962 | zoomfing

هم‌چنین مواد خنثی مانند شیشه را به رنگ زرد شناسایی می‌کنند و آلومینیوم، سیلیکن، باروت و چاشنی‌های انفجاری را به رنگ سبز مشخص می‌کنند. علاوه بر آن آهن و فولاد مانند اسلحه، چاقو، گلوله را به رنگ آبی و طلا و نقره و اشیای باستانی زرین را به رنگ بنفش نشان می‌دهند. سیستم بازرسی باری با یک قطعه فشار دهنده 5.5 مگاوات ولتاژ یک راه حل موثر و روشن برای دریاها ، هواپیماها و مرزهای مرزی است که به شناسایی هویت یا ویژگی های متفاوتی کمک می کند. ثبت کلمه عبور خود را فراموش کرده‌اید؟ لطفا شماره همراه یا آدرس ایمیل خودتان را وارد کنید.

راکت بازرسی فلزیاب مدل D-300

از دستگاه های ایکس ری انسان برای اسکن اجسام فلزی غیرفلزی در قسمت بیرونی بدن نیز استفاده می شود. این دستگاه ها به منظور حفظ حریم خصوصی افراد فقط یک طرح کلی از نمای بدن را نمایش می دهند. برای خرید و اطلاع از قیمت دستگاه ایکس ری بازرسی بار، با کارشناسان مجموعه تماس حاصل فرمایید. شرکت مهرپویان کهکشان رایانه (ثبت 50737) با نام تجاری مهرکیا از سال 92 در زمینه تولید نرم افزار و فروش انواع دستگاه های حضور و غیاب و حقوق و دستمزد و کنترل تردد فعالیت می نماید. دستگاه های بازرسی ایکس ری دستگاه هایی هستند با استفاده از اشعه ایکس ری داخل اجسام بزرگ و کوچک را اسکن می‌کنند و تصویری از داخل اجسام ارایه می‌دهند. دستگاه های بازرسی ایکس ری تجهیزاتی هستند که برای کنترل ورود و خروج بار، اجسام و تجهیزات همراه افراد در ورودی اماکن حساس کاربرد دارند.

  • علاوه بر فرودگاه از دستگاه های ایکس ری چمدانی برای بررسی تجهیزات در ادارات پست، گمرک ترخیص کالا، و مبادی ورودی و خروجی کشور نیز استفاده می شود.
  • همچنین با توجه به نیاز بازارهای هدف به تجهیزات ، قطعات و محصولات وارداتی و سرعت عمل در ترخیص کالا نیز ، ضرورت های بکارگیری دستگاه های بازرسی گمرکی را دوچندان می نماید.
  • مواد خنثی مثل شیشه به رنگ زرد مشخص شده و فلزات سبک مثل آلومینیوم، سیلیکون، باروت و چاشنی های انفجاری به رنگ سبز در می آیند.
  • این تفکیک رنگی اپراتور را قادر می‌سازد تا در تشخیص بسیاری از مواد توانمند باشند.
  • به عنوان مثال بعضی از این دستگاه‌ها می‌توانند تا ۶ طیف رنگی داشته باشند.
بخونید:  مشاهده دمای سی پی یو در ویندوز 10 (بخش اول)

از جمله خدمات این موسسه نصب دوربین های مدار بسته و ارائه روش در امور امنیت الکترونیک ، تجهیز گروه هدف و افراد مورد تایید پلیس ، حفاظت از مجتمع های مسکونی، تجاری، صنعتی و موسسات مالی و ارائه مشاوره انتظامی، حراستی و حفاظتی. یک مدار کامپیوتری پیک‌آپ‌های دو آشکارساز را برای نمایش بهتر اجسام کم انرژی، مانند بیشتر مواد ارگانیک، مقایسه می‌کند. همه ما میدانیم که بازرسی چمدان‌ها و بسته‌ها به صورت دستی کاری زمان‌بر و غیر ممکن است. همچنین این روش می‌تواند صدمات جبران ناپذیری را برای ما به وجود بیاورد. به عنوان مثال مواد آلی مانند مواد منفجره و لباس با رنگ نارنجی نشان داده می‌شوند.