بازی‌های گاه به گاه محلی چند نفره که سال آینده به خودروهای BMW می‌آیند

آینده نگر: به لطف یک ویژگی سرگرمی جدید، گروه هایی که در برخی خودروهای BMW منتظر مانده اند، به زودی راه دیگری برای گذراندن وقت با هم خواهند داشت. در ابتدا، پلتفرم AirConsole یکی دیگر از روش‌های تحویل بازی‌های موبایلی به نظر می‌رسد، اما می‌تواند مقایسه جالبی با دیگر پلتفرم‌های بازی داشته باشد.

سرویس AirConsole مجموعه ای از تقریباً 200 بازی معمولی شبیه موبایل را ارائه می دهد که کاربران می توانند از طریق مرورگر، Android TV، Google TV، Amazon Fire TV یا به زودی BMW iDrive اجرا کنند. هنگامی که بازی‌های AirConsole روی صفحه اجرا می‌شوند، یک کد QR ارائه می‌کنند که کاربران با گوشی‌های هوشمند اسکن می‌کنند تا گوشی‌ها را به کنترل‌کننده تبدیل کنند. اشتراک از 2 دلار در ماه شروع می شود، یا مشتریان می توانند به صورت رایگان با تبلیغات بازی کنند.

سال آینده، خودروهای BMW که دارای جدیدترین سیستم اطلاعات سرگرمی iDrive این شرکت هستند، از طریق AirConsole به بازی‌های چندنفره محلی معمولی دسترسی خواهند داشت. سرنشینان می توانند با گوشی های هوشمند خود بازی ها را بر روی صفحه نمایش کنسول خودرو کنترل کنند.

تنها راه برای به دست آوردن تجربه مشابه استفاده از یک نینتندو سوییچ با جدا کردن Joy-Cons و بسته شدن صفحه نمایش به داخل خودرو است. شاید بازی Mario Kart به بازی یک کلون ناک آف ارجح باشد. با این حال، اشتراک AirConsole احتمالاً ارزان‌تر از Switch با بازی است، اگر همه مسافران قبلاً دستگاه تلفن همراه داشته باشند.

شرکت های خودروسازی گزینه های مختلفی را برای سرگرم نگه داشتن مسافران در سفرهای طولانی ارائه می دهند که برخی از آنها مشتریان لوکس را هدف قرار می دهند. بی‌ام‌و i7 xDrive 60 مدل 2023 – که اواخر امسال ارسال می‌شود و با قیمت 120295 دلار شروع می‌شود – دارای صفحه نمایش 31 اینچی 8K با تلویزیون آمازون فایر داخلی است تا تجربه سینمای خانگی را برای مسافران صندلی عقب به ارمغان بیاورد. وسایل نقلیه تسلا برای مدتی بازی‌های ویدیویی را در سیستم‌های سرگرمی اطلاعاتی خود ارائه می‌کنند و ایلان ماسک قول داده است که ادغام Steam در راه است.

بخونید:  ویندوز 10 دیگر به روز رسانی ویژگی را دریافت نمی کندمنبع

نیاز به گوشی های هوشمند برای AirConsole دست و پا گیر به نظر می رسد. با این حال، استفاده از تلفن‌ها به‌عنوان کنترل‌کننده به کاربران اجازه می‌دهد تا بازی‌های چندنفره محلی را روی یک صفحه انجام دهند، و تجربه‌ای را در هنگام انتظار در ماشین شما ارائه می‌دهد.

سال گذشته، BMW از سیستم iDrive 8 خود رونمایی کرد که ترکیبی از نمایشگر خوشه ابزار و صفحه نمایش لمسی بر روی یک نمایشگر منحنی منحنی 200ppi است. AirConsole یکی دیگر از ویژگی های اضافه شده به سیستم اطلاعات سرگرمی در سال 2023 خواهد بود.