بازیکن Diablo Immortal 100 هزار دلار خرج کرد تا شخصیتی بسازد که آنقدر قدرتمند باشد که با دیگران برابری کند

JT بیش از یک ماه پیش در رابطه با این مشکل منحصر به فرد با بلیزارد تماس گرفت و به او دستور داده شد تا پستی در مورد آن در انجمن های بلیزارد بگذارد. این پست بیش از 100 پاسخ دریافت کرد، اما هنوز چیزی رسمی از بلیزارد منتشر نشده است.

Diablo Immortal در اوایل ژوئن وارد بازار شد و با انبوهی از انتقادات مواجه شد. MMORPG جنجالی به سرعت کمترین امتیاز کاربر را در تاریخ متاکریتیک به دست آورد و در حال حاضر با Madden NFL 21 با امتیاز 0.3 از 10 در جایگاه آخر قرار دارد.

در ویدئویی که در 31 ژوئیه منتشر شد، JT از کانال YouTube jtisallbusiness گفت که او مبلغ زیادی را در Diablo Immortal – حدود 100000 دلار – برای خلق یک شخصیت بسیار قدرتمند خرج کرده است. نهنگ به راحتی در رقابت ها دوید و رکوردی به دست آورد که بسیار خوب است، سیستم خواستگاری به معنای واقعی کلمه نمی تواند حریفی برای مقابله با او پیدا کند.

ریختن نزدیک به 100000 دلار در یک بازی برای بیشتر افراد غیرقابل درک است، اما خرج‌کنندگان بزرگ، معروف به نهنگ، وجود دارند و برای موفقیت یک بازی مهم هستند – به خصوص اگر بتوانند دوستانی را که جیب‌های به همان اندازه عمیقی دارند متقاعد کنند که برای سواری همراه شوند.منبع

پس از هجوم توجه رسانه ها، JT سرانجام پاسخی دریافت کرد. در یک ویدیو در 2 آگوست، JT ادعا می‌کند که یکی از نمایندگان بلیزارد به او گفته است که آنها “اصلاحی را تایید کرده‌اند” و آنها “آن را در روزهای آینده اجرا خواهند کرد.” متأسفانه، JT به هیچ جزئیاتی در رابطه با رفع این مشکل وارد نشده است، بنابراین باید منتظر بمانیم تا پچ حذف شود تا ببینیم بلیزارد چگونه با این وضعیت برخورد می‌کند.

اما در دوران بمباران بازبینی، چنین امتیاز پایینی را باید با کمی نمک گرفت. این امر به ویژه با توجه به اینکه درآمد نسخه موبایلی بازی در کمتر از دو ماه از ۱۰۰ میلیون دلار فراتر رفت، صادق است. واضح است که همه فکر نمی کنند بازی یک زباله است.

کف دست: تجزیه و تحلیل اولیه بازی رایگان MMORPG Diablo Immortal به این نتیجه رسید که برای ایجاد یک شخصیت کاملاً عالی باید کمی بیش از 100000 دلار خرج کنید. حداقل یکی از گیمرها ادعا می کند که این مقدار پول را در بازی خرج کرده است اما در نتیجه با مشکلی غیرمنتظره مواجه شده است.