بازیکن Minecraft کل جهان شناخته شده را بازسازی می کند

اسلایتون می گوید بازسازی یکی از قدرتمندترین نیروهای جهان بزرگترین چالش او بود

بازیکنان Minecraft سال‌هاست که خلاقیت‌های پیچیده و عظیم خلق می‌کنند، اما آخرین پروژه کریستوفر اسلایتون ممکن است به تازگی تاج پادشاهی جدید Minecraft را به دست آورد. اسلایتون که در یوتیوب با نام ChrisDaCow نیز شناخته می‌شود، دو ماه را صرف مطالعه، بازآفرینی و به اشتراک گذاشتن شگفتی‌های کیهان کرد و چیزی جز مواد و مدهای Minecraft نداشت. نتایج، به خصوص با توجه به محیط و زمان صرف شده برای ساخت آن، خیره کننده نیستند.

اسلایتون به دقت سحابی Pillars of Creation را بازسازی کرد

تصویر بزرگ: بازیکنان Minecraft همه چیز را ساخته اند، از طرح های معماری معروف گرفته تا ابررایانه های کارآمد. اما کریستوفر اسلایتون، طرفدار Minecraft، تصمیم گرفت که زمان آن رسیده است که بزرگتر شود. و منظور ما از بزرگتر بودن، او کل جهان شناخته شده را تنها با استفاده از منابع درون بازی Minecraft بازسازی کرد.

یکی از چالش های متعدد اسلایتون در این راه، یافتن روشی واقع بینانه برای بازآفرینی رفتار نور در فضا و سپس اعمال آن در اجرام آسمانی تازه ساخته اش بود. Slayton از تعدادی مدهای ساخت Minecraft از جمله World Edit، بسته‌های بافت کهکشانی، Distant Horizons، Optifine و ابزارهای دیگر برای ایجاد ظاهر و جلوه‌های نوری مورد نظر استفاده کرد.

Slayton امیدوار است به توسعه خلاقیت های پیچیده Minecraft ادامه دهد. اگر مدل او از کیهان نشانه ای از برنامه ریزی او برای آینده باشد، پس ما نیز امیدواریم که او ادامه دهد. طرفداران و دیگر علاقه مندان به ساخت و ساز Minecraft می توانند اطلاعات بیشتر و دانلودهای بیلدهای Slayton از جمله جهان را در صفحه Patreon او بیابند.

بخونید:  امریکن ایرلاینز 20 فروند هواپیمای بوم سوپرسونیک اورتور سپرده گذاری می کند

تلاش های اسلایتون با توجه به میزان تحقیق، محاسبه، طراحی و کاربرد مورد نیاز برای ساخت هر عنصر مدل فوق العاده است. در نقطه‌ای از ویدیو شنیده می‌شود که اسلایتون می‌پرسد: “من با زندگی‌ام چه کار می‌کنم؟ من هشت ساعت در این اتاق کوچک و عرق‌ریز نشسته‌ام و سعی می‌کنم منحنی یک سیاه‌چاله را بسازم.” کار سخت او بدون شک با توجه به واکنش ویروسی به خلقت او نتیجه داده است.

این ویدئو با رویکرد عملی اسلایتون برای جمع‌آوری اطلاعات آغاز می‌شود، که شامل چتربازی او برای الهام گرفتن از نحوه شروع ساختن سیاره خودمان می‌شود. اسلایتون به نیویورک تایمز گفت که سفر از ایده تا بازآفرینی کامل جهان او را به “…بیشتر از زیبا بودن آن پی برد.”

پس از پست اولیه او در ردیت در r/Minecraftbuilds، ویدیوی اسلایتون به طور غیرقابل تعجبی بیش از 3.2 میلیون بازدید داشته است و تعداد مشترکان او به بیش از 225000 افزایش یافته است. این ویدئو که در نوع خود به خوبی تولید شده است، سفر علاقه مندان به Minecraft را دنبال می کند تا نه تنها بسازد، بلکه سیاره ما، منظومه شمسی و هر چیزی که فراتر از آن است را درک کند.

تصاویر جهان Minecraft توسط ChrisDaCowمنبع