بازیکن Pro Apex Legends از شلیک به حریف جدا شده در طول مسابقات 2 میلیون دلاری خودداری می کند


چه اتفاقی افتاده؟ خیلی اوقات پیش نمی آید که داستان های مثبتی در مورد روحیه ورزشی خوب در دنیای بازی های رقابتی بشنویم، اما این اتفاق می افتد. این آخر هفته شاهد بودیم که یک بازیکن حرفه‌ای Apex Legends تصمیم گرفت به رقیبی که ارتباطش با بازی را از دست داده بود، با وجود 2 میلیون دلار شلیک نکرد.

این حادثه در جریان مسابقات قهرمانی Apex Legends Global Series (ALGS) در روز شنبه رخ داد، یک رویداد Apex Legends LAN که در آن تیم‌ها برای جایزه 2 میلیون دلاری رقابت می‌کنند. در طول یک مسابقه، فیلیپ “امپریال هال” دوسن و هم تیمی هایش در TSM یک بازیکن تنها را دیدند که در فضای باز ایستاده بود و حرکت نمی کرد.

ImperialHal متوجه شد که بازیکن احتمالاً ارتباط خود را از دست داده است. در حالی که هیچ قانونی برای شلیک به حریف در این شرایط وجود ندارد، امپریال هال به هم تیمی های خود دستور داد که از بدشانسی این بازیکن استفاده نکنند.

امپریال هال گفت: “به او شلیک نکن. به او شلیک نکن، برادر! او تصادف کرده است.” او 100 درصد ضربه زد یا تصادف کرد یا چیزی. به آنها شلیک نکنید – این اسکارز است. می توانید آنچه را که اتفاق افتاده در توییت (توهین آمیز) زیر مشاهده کنید.

ImperialHal به درستی از طرفداران ورزش های الکترونیکی و همکاران حرفه ای خود تمجیدهای زیادی را برای اقدامات خود دریافت کرد. او در پاسخ به این نظرات گفت: “این کمترین کاری است که هر بازیکنی می تواند در اینجا با این مشکلات انجام دهد”، احتمالاً اشاره ای به برخی از مشکلات اتصال Apex Legends است که اخیراً با آن مواجه بوده است که منجر به فراخوانی برای No Apex اوت شده است.

ورزشکار خوب بودن هزینه ای هم نداشت. TSM و Scarz توانستند گرما را پشت سر بگذارند و وارد مسابقات قهرمانی شوند. جایزه بزرگ در نهایت توسط تیم استرالیایی DarkZero برای دومین بار متوالی برنده شد.

منبع