بازی اکشن-ماجراجویی ماوراء الطبیعه Control دنباله ای می شود

آینده نگر: Control 2 دنباله‌ای بر بازی است که سه سال پیش «پارانورمال» را در ژانر اکشن ماجراجویی قرار داد. این تجربه اکشن جدید که قبلا با نام Codename Heron شناخته می‌شد، در نهایت برای رایانه‌های شخصی و کنسول‌ها عرضه خواهد شد.

از سال 2019، Control نامزد 11 جایزه بازی بفتا شد و بیش از 20 جایزه “بازی سال” را دریافت کرد. یکی دیگر از بازی‌های دنیای کنترل (نام رمز Condor) علاوه بر تمرکز چندنفره Co-op هنوز هم یک راز است.

موتور ابتدا برای Quantum Break فوق الذکر مورد استفاده قرار گرفت و سپس برای کنترل اصلی اصلاح شد. این دومی به‌عنوان یک شگفت‌انگیز فناوری واقعی شناخته می‌شود، یک محصول «اول PC» که برای نمایش جدیدترین نوآوری‌های گرافیکی از جمله نورپردازی با اشعه طراحی شده است. کنترل در واقع یکی از اولین و واقعی “برنامه های کاربردی قاتل” برای سخت افزارهای با قابلیت ردیابی پرتو مانند پردازنده های گرافیکی Ampere انویدیا در نظر گرفته می شود.

Control یک بازی اکشن ماجراجویی با موضوع ماوراء الطبیعه است که در سال 2019 منتشر شد، یک فرنچایز جدید توسط شرکتی که قبلاً برای بازی هایی مانند Max Payne، Alan Wake و Quantum Break شناخته شده بود. این یک موفقیت چشمگیر برای Remedy بود و تجربه ای ترسناک را در دنیایی پر از پدیده های ماوراء طبیعی و رمز و راز به گیمرها ارائه داد. شما در نقش یک قهرمان کاریزماتیک به نام جسی فادن بازی می کنید که پس از انتصاب به عنوان مدیر جدید اداره کنترل فدرال، خود را در همان جهان گرفتار می بیند.

بخونید:  Assassin's Creed Mirage players employ mods to sidestep unwanted visual effect, Ubisoft plans "toggle" update

توسعه، بازاریابی و سرمایه‌گذاری‌های پس از راه‌اندازی برای Control 2 به همان اندازه بین 505 Games و Remedy تقسیم می‌شود، و همچنین درآمد خالص آتی نیز خواهد بود. Remedy این بازی را بر روی رایانه شخصی منتشر خواهد کرد، در حالی که 505 Games مدیریت سمت کنسول این سرمایه گذاری را بر عهده خواهد داشت.

Control 2 با مشارکت 505 Games (یکی از شرکت های تابعه Digital Bros Group) با بودجه اولیه 50 میلیون یورو (نزدیک به 52 میلیون دلار) توسعه خواهد یافت. بودجه بازی اول فقط 30 میلیون یورو بود، بنابراین این شرکت با یک بازی اکشن سه‌گانه در مقیاس بزرگ سروکار دارد. این بازی برای رایانه های شخصی، پلی استیشن 5 و ایکس باکس سری X|S منتشر خواهد شد و از موتور گرافیکی اختصاصی این شرکت موسوم به Northlight استفاده می کند.

پس از تایید گسترش این فرنچایز در سال گذشته، Remedy Entertainment اکنون به طور رسمی از توسعه یک بازی کنترل جدید خبر داده است. Control 2 به همراه ناشر ایتالیایی 505 Games توسعه داده می شود و با قضاوت بر اساس بودجه درگیر، دشمنان و ساختمان های فراطبیعی بسیار بیشتری وجود خواهند داشت که بازیکنان می توانند آنها را نابود کنند.

Control 2 در حال حاضر در مرحله مفهومی خود است، بنابراین فرآیند توسعه بدون هیچ پنجره راه اندازی اعلام شده کمی زمان بیشتری خواهد برد. به گفته مدیران اجرایی Digital Bros Group/505 Games Abramo و Raffaele Galante، Control بزرگترین سرمایه گذاری این شرکت بوده است. جامعه بازیکنان، Control را به “بازی طولانی مدت و دوست داشتنی” تبدیل کرده است، بنابراین 505 Games هیجان بیشتری دارد تا در نهایت Control 2 را به بازار عرضه کند.

بخونید:  نظرات، مزایا و معایب Amazon Kindle Scribeمنبع