بازی ترسناک Unreal 5 Finded Fotage آنقدر واقعی به نظر می رسد که کابوس خواهید دید

در حالی که به دنبال خنک کننده استخوان امسال بودم، Zack Zwiezen از Kotaku من را به یک پروژه کوچک ایندی تبدیل کرد که کاملاً می خواهم بازی کنم، اما در عین حال نمی خواهم به آن نزدیک شوم. می‌توانید علت را در تریلر زیر که روز سه‌شنبه منتشر شد، ببینید.

بازیکنان باید برای ترس های پرش، اضطراب، شکست های عصبی و شاید عنکبوت ها آماده باشند.منبع

نکته قابل توجه در مورد این بازی واقع گرایی آن است. این بر روی Unreal Engine 5 ساخته شده است، و گاهی اوقات نمی توانید تشخیص دهید که چیزی که تماشا می کنید موتور بازی است یا یک ویدیوی YouTube. دیگران کارهای شگفت‌انگیز واقع گرایانه‌ای را با UE5 انجام داده‌اند، اما هیچ چیز به این ترسناک نبود.

توسعه‌دهنده هشدار می‌دهد: «اگر از تاریکی، ارواح، ترس‌های پرش و به طور کلی وحشت دارید، بازی نکنید.

در واقع، کل فرض بازی این است که محیط‌ها را از ویدیوهای ضبط‌شده توسط افراد قبل از «گم شدن» کاوش کند و دیگر خبری از آنها نباشد. هدف شما این است که فیلم پیدا شده را دوباره اجرا کنید و زنده بمانید. توسعه‌دهندگان آن را «سبک بادی‌کم» نامیده‌اند، شاید یک سبک کاملاً جدید ابداع کنند.

“[The game] این توسعه دهنده در پرسش های متداول خود می گوید: احساس کاملاً وحشتناک، تقریباً کلاستروفوبیک، و یک پیچ و تاب جالب به وحشت می دهد.

بخونید:  صفحه یافت نشد | TechSpot

متأسفانه، تنها چیزی که کمیته دوربین ترسناک برای هالووین آماده کرده است، تریلر اعلامی و چند اسکرین شات است. صفحه استیم Paranormal Tales با پیوند “لیست آرزوها (اگر جرات دارید)” ایجاد شده است، اما هنوز یک پنجره انتشار مبهم وجود ندارد.

بازی Paranormal Tales یا به اختصار PT از استودیویی به نام Horror Cam Committee است. این دو توسعه‌دهنده از PT، دموی افسانه‌ای Silent Hills الهام گرفتند که دیگر هیچ کس نمی‌تواند به آن دست پیدا کند، بنابراین نام آن احتمالا تصادفی نیست. همچنین تأثیر آشکاری از ژانر فوتیج یافت شده از فیلم های ترسناک وجود دارد.

این خیلی بد است. فکر می‌کنم هنوز در بازار بازی‌ای هستم که برای بازی در این هالووین ترسناک است. من با اکثر مدخل های جریان اصلی آشنا هستم و بازی کرده ام. اگر می‌خواهید کمک کنید، چند پیشنهاد را در نظرات به من ارسال کنید – هر چه مبهم‌تر باشد، بهتر است.

این بازی در فصل‌هایی اجرا می‌شود که هر کدام یک فایل فوتیج پیدا شده و داستان پس زمینه متفاوتی دارند. نمای اول شخص زمانی که در کفش های دیگران تلو تلو خوردید، احساس استرس ایجاد می کند.

بو! هر روز هالووین، خودم را در حال جستجو برای یک بازی ترسناک می‌بینم. نمی‌دانم چرا چون هر بار که به یکی از آنها برخورد می‌کنم، نمی‌توانم قبل از اینکه از بین بروم. Alien Isolation، Outlast و Resident Evil 7 VR تنها چند مورد هستند، اما سنت هالووین من به سایلنت هیل و بچه های شیطانی لعنتی آن برمی گردد.

نمای چشم ماهی مهیب ارائه شده توسط بادی‌کم می‌تواند برای کسانی که مستعد بیماری حرکت هستند کمی ناراحت‌کننده باشد، اما کمیته دوربین ترسناک می‌گوید که در فکر اضافه کردن گزینه‌هایی برای کمک به کاهش آن است. با این حال، همچنین اشاره می کند که بخشی از هدف بازی این است که بازیکنان را از منطقه امن خود خارج کند.

بخونید:  Valve به پشتیبانی Steam برای ویندوز 7، 8 و 8.1 پایان می دهد